FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Maszyny, urządzenia dla przemysłu mięsnego - SolArM Spółka Cywilna

telefon:
18 442 21 21
608 612 165
e-mail:
lukasz.solewski@solarm.pl
www:

Odsłon: 389

O firmie

 

Firma SolArM została założona w 1985 roku w Nowym Sączu w Małopolsce.

 

 

Od samego początku działalność skupiona była na dastarczaniu klientom tylko najlepszych produktów.

Wieloletnia tradycja produkcji wyrobów firmy daje gwarancję najwyższej jakości i niezawodności.

 

Pierwsze lata pracy firma poświęciła produkcji klipsów typu U, znanych i cenionych na całym świecie, służących do zamykania woreczków i osłonek. Rozwój branży mięsnej zaowocował wprowadzeniem przez firmę SolArM nowych rodzajów klipsów, w tym produktu flagowego: klipsy na szpulach.

Obecnie produkcja liczy ponad 30 rodzajów klipsów, które są dostarczane na rynek Polski, Unii Europejskiej jak również Stanów Zjednoczonych.

 

W 2001 roku firma SolArM została autoryzowanym przedstawicielem na Polskę fińskiej firmy Idea Machine, produkującej profesjonalne myjnie przemysłowe
W ofercie znajdują się zarówno modele standardowe myjni, jak i projekty przygotowywane pod konkretne, często bardzo specjalistyczne zamówienia.

 

Rok 2006 to początek współpracy z firmą Koneteollisuus OY z Finlandii, producentem urządzeń dla przemysłu spożywczego.

Dzięki rozpoczętej współpracy, SolArM może zaoferować Państwu sprzęt najwyższej klasy. 

 

Firma SolArM w swojej ofercie posiada szeroką gamę maszyn i urządzeń dla przemysłu mięsnego.

Są to m.in:

- wilki i wilkomieszałki, mieszałki

-  krajalnice i slicery

- rozrywaczeo mięsa

- klipsownice i automaty

- piły taśmowe

- prasy do mięsa i kotleciarki

- nadziewarki

- pakowarki próżniowe, zgrzewarki, maszyny termoformujące

- silosy

- masownice

- komory wędzarnicze

- kutry

- formierki do burgerów

- przenośniki i podnośniki

- sterylizatory i pasteryzatory

- lampy owadobójcze

- odtłuszczarki do ryb

- noże i ostrzałki

- dezynfektor noży

 

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.