FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Mięso, tłuszcze wieprzowe małopolskie
P.P.H.U. Mawapol

telefon:
533 837 889
e-mail:
biuro@pphu-mawapol.pl
mawapol08@wp.pl

Odsłon: 3973

O firmie

Firma P.P.H.U. MAWAPOL działa w branży mięsno- tłuszczowej od 2008 roku.

Współpracuje z polskimi i zagranicznymi firmami. Oferuje mięso oraz tłuszcze i pochodzenia zwierzęcego. Siedziba oraz biuro firmy znajduje się w Chrzanowie (województwo małopolskie).

Zapewniamy Państwu dostawę produktów takich jak:

Tłuszcze - słonina, tłuszcz twardy, miękki, sadło, łój,

Mięso - mięso wieprzowe, mięso wołowe, triming wieprzowy/wołowy,
podgardle z/sk, b/sk, boczek, szynka, łopatka, karczek, schab,

Podroby - wątroba wieprzowa, wołowa, serca wieprzowe, wołowe,
płuca, flaki, ozory,

Elementy - uszy, skóry, nogi, głowy, żołądki, ogony.

 

Dodatkową działalnością firmy jest mrożenie, konfekcjonowanie oraz składowanie elementów wieprzowych tj. podgardle, skórki, nogi, głowy, uszy, słonina, żołądki, wątroba, II 50/50, II 80/20, podroby i inne. Umożliwia to mroźnia składowa z komorami szokowymi.

Firma zapewniamy odbiór produktów własnym transportem oraz pewną obsługę posprzedażową.

 

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.