FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Mięso wołowe- producent „Mipol” Sp. J.

telefon:
48 18 446 2523
48 18 449 01 05
e-mail:
biuro@fhumipol.pl

Odsłon: 7462

Informacje o firmie

Firma Mipol to polski producent wołowiny, który dostarcza wysokiej jakości elementy mięsne na terenie kraju i całej Europy od 1990 roku.

Rodzinny styl współpracy z kontrahentami, wyjątkowa jakość produktu i ciągły rozwój, to wartości dzięki którym firma może poszczycić się ugruntowaną pozycją na rynku krajowym jak i zagranicznym. 

Firma Rodzinnych tradycji

Zakład Mipol jest firmą rodzinną. Współwłaścicielami firmy są: Piotr Mikulec oraz Mieczysław, Bożena i Józef Plata.

- Cały czas pracujemy nad tym, aby wołowina marki MIPOL była rozpoznawalna i kojarzona z najwyższą jakością - mówi Piotr Mikulec Współwłaściciel MIPOL Sp. Jawna.

- Przełomem działalności firmy był rok 2004, wtedy to zakończona została budowa nowoczesnego zakładu, który spełnia wszystkie wymogi Unii Europejskiej. Obecnie w skład firmy wchodzi jeden zakład produkcyjny z nowoczesną technologią (ubój i rozbiór), poczekalnia zwierząt, cztery magazyny chłodnicze, szok komora, mroźnia składowa na potrzeby własne i usługowe oraz biologiczna oczyszczalnia ścieków- dodaje.

 

Przyznany firmie certyfikat BRC potwierdza wysokie standardy i procedury produkcji żywności.

W praktyce oznacza zaangażowanie najwyższego kierownictwa w ciągłe doskonalenie systemu i podnoszenie jakości produktów.

 

Produkcja odbywa się zgodnie z dobrą praktyką higieniczną i produkcyjną (GHP, GMP) oraz z przepisami ochrony środowiska.

W zakładzie został wdrożony system jakości oparty na analizie zagrożeń i krytycznych punktów kontroli HACCP.
Posiadamy również specjalistów w dziedzinie klasyfikacji tusz wołowych i owczych wg systemu EUROP.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami - klikając tutaj.

 

  

Czytaj także:

Mipol prezentuje nową stronę internetową

Ćwierci wołowe