FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Mięso, wyroby z dziczyzny, małopolskie- Dzikie specjały

telefon:
690 095 978
e-mail:
dzikiespecjaly@gmail.com

Odsłon: 2519

O firmie

Dzikie specjały to firma w województwie małopolskim specjalizująca się w dystrybucji mięsa i wyrobów z dziczyzny.

Mięso jest naturalne i świeże, charakteryzuje się najwyższą jakością.

Dziczyzna to zdrowe mięsa, nie zanieczyszczone konserwantami. Niewątpliwą zaletą mięsa z dziczyzny jest jego niska kaloryczność oraz niewielka zawartość cholesterolu. Mięsa te zawierają cenne witaminy (B2, B5, B6) i składniki mineralne (magnez, fosfor i wapń).

 

Dzikie specjały swoją ofertę dedykują przede wszystkim hotelom, domom weselnym, restauracjom, firmom cateringowym jak również klientom indywidualnym.

W asortymencie firmy znajdują się mięsa:

dzika

jelenia

sarny

daniela

jagniąt

baranów

zająca

kuropatwy

bażanta

przepiórek

wołowiny argentyńskiej

 

Osoby zainteresowane mogą zapoznać się ze szczegółową ofertą w sklepie internetowym:

www.sklep.dzikiespecjaly.pl

 

Mięso dostarczane przez Dzikie Specjały to apetyczna i unikalna propozycja dla gości weselnych czy też przyjęć okolicznościowych. 

Czytaj także:

Wędliny z dziczyzny - dystrybutor

Mięso z dziczyzny- małopolskie

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.