FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Mięso z kurczaka, indyka bez kości- Deteem

telefon:
667 097 997
508 165 358
730 004 349
739 004 551
e-mail:
sdanka@op.pl
igla@onet.eu
deteem.sobkowiak@onet.pl
deteem.mizerna@onet.pl
www:

Odsłon: 460

O firmie

 

Firma DETEEM Danuta Szpurtacz powstała w 2007 roku. W branży mięsnej pracujemy już od 1983 roku. Firma specjalizuje się w produkcji:

mięsa nogi z kurczaka bez kości ze skórą 

mięsa z uda indyka bez kości ze skórą

dla zakładów produkcji kebabu.

 

Współpracujemy zarówno z firmami krajowymi, jak i zagranicznymi – naszymi głównymi odbiorcami są kontrahenci ze Słowenii, Czech i Niemiec.

W ostatnim czasie nasza firma uzyskała pozwolenie na wywóz produktów mięsnych na rynki państw trzecich co jest widoczne na stronie GIW.

 

Kupujemy oraz sprzedajemy:

mięso z indyka

mięso drobiowe.

 

Obecnie firma ma Zakład Rozbioru Mięsa Drobiowego w Kowalewie przy ul. Fabianowskiej 1B, który systematycznie zwiększa produkcję.

Rozbiór mięsa dokonywany jest ręcznie przez wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, z zachowaniem wysokich norm jakościowych

i rygorystycznie przestrzeganych przepisów weterynaryjnych.

 

Firma mieści się w centralnym punkcie Polski, na trasie Poznań – Kalisz – Wrocław.

Z tego względu mamy możliwość szybkiej dostawy towaru. Jesteśmy w stanie dostarczać go w każdym dniu tygodnia własnym transportem.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z działem „oferta”.

fotografie firmy Deteem i Pixaby

 

 

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.