FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


P.H.P. Eksport-Import Włodzimierz Kawczyński

telefon:
728 336 328
666 854 634
605 563 911
728 963 278
662 208 772
e-mail:
k.kieronska@kawczynski.com.pl
firma@kawczynski.com.pl

Odsłon: 1236

O firmie

 

Jesteśmy polską firmą transportowo-logistyczną

działamy na rynku już 20 lat 

i zależy nam na kompleksowej obsłudze klienta

Poza standardowymi chłodniami posiadamy

chłodnie hakowe do przewozu mięsa oraz dopplestock

Posiadamy nowoczesną flotę

auta nie starsze niż 1,5 roku

Podwójne obsady kierowców

zapewniają 100% bezpieczeństwa

Jeździmy dla najlepszych

obsługujemy różne branże

 
          
 

P.H.P. Eksport-Import Włodzimierz Kawczyński to polska firma z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku transportowo-spedycyjnym. Specjalizacją Firmy są przewozy chłodnicze na terenie Unii Europejskiej. Zakres działalności koncentruje się na realizacji zleceń z regionów Polski do krajów Europy, szczególnie do Hiszpanii, Portugalii, Niemiec, Holandi, Belgii, innych. Pasja i doświadczenie pracowników warunkują umiejętne i sprawne zarządzanie zapleczem logistycznym. Innowacyjna strategia, długofalowe inwestycje oraz skuteczne zarządzanie pozwoliły na zbudowanie zaufania wśród klientów.
 

Firma trudni się również m.in. przewozami plandekowymi całopojazdowymi, drobnicowymi.
 

 

 

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.