FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Producent kebabu - Firma NUR
Numer weterynaryjny: 26100313

telefon:
41 251 51 55
510 566 731
513 088 060
e-mail:
kontakt@nurkebab.pl
handel@nurkebab.pl

Odsłon: 14685

O firmie

Początki firmy "NUR" sięgają roku 2006 kiedy rozpoczęliśmy działalność otwierając Market Turecki.

Sklep oferował oryginalne tureckie produkty spożywcze i przemysłowe.

Z czasem asortyment sklepu uległ poszerzaniu głównie o mięso wołowe, baranie, jagnięce.

Dzisiejszy wygląd i charakter marketu niewiele się zmienił. Staramy się natomiast na bieżąco urozmaicać asortyment wprowadzając nowe produkty.

Obecnie posiadamy również w ofercie pieczony kebab gotowy do spożycia po podgrzaniu oraz w formie surowego walca przeznaczonego do barów i restauracji.

 

W roku 2008 wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom klientów w Polsce, otworzyliśmy zakład zajmujący się

głównie produkcją kababów według tradycyjnej tureckiej receptury, jak tez rozbiorem mięsa wołowego. 

Produkcja kebabu w naszej firmie odbywa się w odpowiednich warunkach, przez wykwalifikowany personel,

pod ścisłą kontrolą wdrożonego systemu HACCAP, oraz nadzoru Lekarza Weterynarii.

Dzięki temu gwarantujemy bezpieczeństwo żywności i towaru.

Zakład nasz został zakwalifikowany do sprzedaży na rynek krajowy, jak również na rynek Unii Europejskiej.

Nasz personel, to głównie obywatele tureccy, którzy ukończyli specjalistyczne kursy i nabyli tytuł mistrzów produkcji kebabu.

Posiadamy własne środki transportu, a nasze samochody zostały przez lekarza weterynarii dopuszczone do przewozu

i transportu mięsa oraz kebabu. W chwili obecnej stale rozszerzamy swoją działalność zatrudniając kolejnych doświadczonych w produkcji kebabu specjalistów. 

W roku 2009 otworzyliśmy w Kielcach punkt usługowy - bar kebab.

Naszą specjalnością jest kuchnia turecka. Bar ten jest obsługiwany przez doświadczonych w kuchni tureckiej pracowników,

dzięki temu jesteśmy w stanie serwować oryginalne tureckie dania. 

 

 

Market turecki (okolice Warszawy)

Początki firmy "NUR" sięgają roku 2006, kiedy to właściciel pochodzenia tureckiego postanowił przybliżyć mieszkańcom stolicy smaki swojego kraju, a zaczął od otwarcia Marketu Tureckiego. Sklep oferował oryginalne tureckie produkty, głównie żywność oraz mięso i wędliny. Niemal od początku spacjalizacja sklepu spotkała się z zainteresowaniem zarówno wśród przybyłych do Polski obywateli tureckich, którzy szukali ulubionych produktów, jak i Polaków, którzy poznali i pokochali smaki kuchni tureckiej.

 

Z miesiąca na miesiąc coraz więcej Polaków zaczęło odwiedzać market, w którym można było znaleźć m.in tureckie słodycze, oryginalne tureckie artykuły spożywcze i przemysłowe oraz wędliny wołowe i drobiowe. Z czasem asortyment sklepu ulegał poszerzaniu głównie o mięso wołowe, baranie, jagnięce.

 

Dzisiejszy wygląd i charakter marketu niewiele się zmienił. Staramy się natomiast na bieżąco urozmaicać asortyment wprowadzając nowe produkty. Klient znajdzie u nas produkty począwszy od przypraw, słodyczy, gotowych dań, poprzez nabiał, wędliny, a nawet artykuły przemysłowe jak czajniczki czy szklaneczki do tureckiej herbatki.

 

Wszystkie produkty pochodzą od tureckich producentów. Mamy stałe, ciągłe dostawy, dzięki czemu nasz towar jest świeży i zróżnicowany. Istnieje tez możliwość zamówienia u nas oczekiwanych produktów tureckich.

 

W sklepie pracują obywatele tureccy, którzy doskonale posługują się językiem polskim, dlatego służą Państwu pomocą i doradztwem. Wyróżniają nas konkurencyjne ceny detaliczne, które nasi pracownicy są w stanie jeszcze negocjować przy większym zamówieniu.

 

ZAPRASZAMY U NAS ZNAJDZIESZ NAJPRAWDZIWSZE "SMAKI TURCJI", I TO ZARÓWNO W DANIACH GOTOWYCH, JAK I PRODUKTACH DZIĘKI KTÓRYM PRZYGOTUJECIE PAŃSTWO SAMODZIELNIE W DOMU DANIA KUCHNI TURECKIEJ.

Sklep Turecki, 05-090 Raszyn, ul. Krakowska 85,  
tel/fax 022 716 29 58
kom. 510 566 731
kom. 513 088 060

 

 

Bar Kebab Ostrowiec Świętorzyski

Bar w Ostrowcu Świętokrzyskim został otwarty w 2011r, jako drugi lokal w którym chcieliśmy klientom przybliżyć smaki kebabu przez nas produkowanego.

 

Naszą specjalnością jest kuchnia turecka. Jako producent kebabów możemy zagwarantować, że u nas klient znajdzie aromatyczne mięso doprawione i przygotowane przez spacjalistów w produkcji kebabu według tureckiej receptury. Oferjemy kebab w różnych postaciach m.in w tortilli, picie czy bułce oraz w zestawie z frytkami i surówkami. Do kanapek używamy jedynie świeżych  warzyw, a nasze sosy przygotowujemy na bieżąco, dzieku czemu mają świezy i niepowtarzalny smak.

Bar jest obsługiwany przez doświadczonych w kuchni tureckiej pracowników, dzięki czemu najlepsze jesteśmy w stanie serwować oryginalne tureckie dania i zadowolić dziesiątki naszych klientów. Nasz lokal jest zlokalizowany w Ostrowcu Świętokrzyskim, przy ulicy Sienkiewicza 63 Bar od samego początku powstania, serwuje najlepsze kebaby w Ostrowcu.

Bar Kebab Ostrowiec Świętokrzyski (Kebab drobiowy, kebab wołowo-barani)ul. Sienkiewicza 63, Ostrowiec Swiętokrzyski, tel. kom. 510 566 731, kom. 513 088 060.

 

NUR Kielce

Bar w Kielcach został otwarty, jako  lokal w którym chcieliśmy klientom przybliżyć smaki kebabu przez nas produkowanego. Naszą specjalnością jest kuchnia turecka. Jako producent kebabów możemy zagwarantować, że u nas klient znajdzie aromatyczne mięso doprawione i przygotowane przez spacjalistów w produkcji kebabu według tureckiej receptury. Oferjemy kebab w różnych postaciach m.in w tortilli, picie czy bułce oraz w zestawie z frytkami i surówkami. Do kanapek używamy jedynie świeżych  warzyw, a nasze sosy przygotowujemy na bieżąco, dzieku czemu mają świezy i niepowtarzalny smak.

Bar jest obsługiwany przez doświadczonych w kuchni tureckiej pracowników, dzięki czemu najlepsze  jesteśmy w stanie serwować oryginalne tureckie dania i zadowolić dziesiątki naszych klientów. Nasz lokal jest zlokalizowany w centrum Kielc, przy ulicy Sienkiewicza 14. Bar od samego początku powstania, czyli od 2009 roku serwuje najlepsze kebaby w Kielcach.

 

 

Bar Kebab Kielce, ul. Sienkiewicza 14, kom. 510 566 731, kom. 513 088 060

 

 

Zakład produkcyjny
26-110 Skarżysko-Kamienna
ul. 3 Maja 251, 253
e-mail: 
nurkebab@hotmail.com
tel./fax 41 251 51 55
kom. 510 566 731
kom. 513 088 060

 

 

Czytaj także:

 

 

 

Oryginalny turecki kebab - krajowa produkcja kebabu wołowego i drobiowego

 

 

Kebab dla restauracji i barów szybkiej obsługi

Kebab wołowy i drobiowy dla restauracji, pizzerii, sieci sklepów, hurtowni

 

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.