FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Producent kebabu - Firma NUR
Numer weterynaryjny: 26100313

telefon:
41 251 51 55
510 566 731
513 088 060
e-mail:
nurkebab@hotmail.com

Odsłon: 13839

O firmie

Początki firmy "NUR" sięgają roku 2006 kiedy rozpoczęliśmy działalność otwierając Market Turecki. Sklep oferował oryginalne tureckie produkty spożywcze i przemysłowe. Z czasem asortyment sklepu uległ poszerzaniu głównie o mięso wołowe, baranie, jagnięce. Dzisiejszy wygląd i charakter marketu niewiele się zmienił. Staramy się natomiast na bieżąco urozmaicać asortyment wprowadzając nowe produkty. Na dzień dzisiejszy posiadamy również w ofercie opieczony kebab gotowy do spożycia po podgrzaniu oraz w formie surowego walca przeznaczonego do barów i restauracji.W roku 2008 wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom klientów w Polsce, otworzyliśmy zakład zajmujący się głównie produkcją kababów według tradycyjnej tureckiej receptury, jak tez rozbiorem mięsa wołowego. 

Produkcja kebabu w naszej firmie odbywa się w odpowiednich warunkach, przez wykwalifikowany personel, pod ścisłą kontrolą wdrożonego systemu HACCAP, oraz nadzoru Lekarza Weterynarii. Dzięki temu gwarantujemy bezpieczeństwo żywności i towaru.

Zakład nasz został zakwalifikowany do sprzedaży na rynek krajowy, jak również na rynek Unii Europejskiej.

Nasz personel , to głównie obywatele tureccy, którzy ukończyli specjalistyczne kursy i nabyli tytuł mistrzów produkcji kebabu.

Posiadamy własne środki transportu, a nasze samochody zostały przez lekarza weterynarii dopuszczone do przewozu i transportu mięsa oraz kebabu. W chwili obecnej stale rozszerzamy swoją działalność zatrudniając kolejnych doświadczonych w produkcji kebabu specjalistów. 

W roku 2009 otworzyliśmy w Kielcach punkt usługowy - bar kebab. Naszą specjalnością jest kuchnia turecka. Bar ten jest obsługiwany przez doświadczonych w kuchni tureckiej pracowników, dzięki temu jesteśmy w stanie serwować oryginalne tureckie dania. 

 

 

 

 

 

Czytaj także:

 

Oryginalny turecki kebab - krajowa produkcja kebabu wołowego i drobiowego

 

 

Kebab dla restauracji i barów szybkiej obsługi

Kebab wołowy i drobiowy dla restauracji, pizzerii, sieci sklepów, hurtowni

 

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.