FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Producent lad chłodniczych - ES SYSTEM K Sp. z o.o.

telefon:
32 644 04 00
e-mail:
info@essystemk.pl

Odsłon: 12839

O Firmie

Firma ES SYSTEM K powstała w 1995 roku. W tym czasie rozwinęła się pod względem technologicznym, terytorialnym i branżowym. Początkowo zakład mieszczący się w Wolbromiu wytwarzał tylko oprawy oświetleniowe. Od kilku lat firma z powodzeniem konkuruje także na rynku chłodnictwa.

Dziś w naszej ofercie można znaleźć wysokiej jakości urządzenia chłodnicze o szerokim zastosowaniu: z agregatem wbudowanym z przeznaczeniem dla małych i średnich sklepów, z zewnętrzną instalacją chłodniczą dla supermarketów, a także urządzenia dla restauracji, cukierni, coffee-shopów, barów bistro, stacji benzynowych, saloników prasowych i wszelkich innych obiektów handlowych.

Urządzenia chłodnicze produkowane przez firmę ES SYSTEM K szybko znalazły uznanie licznych klientów w kraju i zagranicą. W chwili obecnej głównymi rynkami zbytu są rynki: niemiecki, angielski, rumuński, grecki, holenderski, mołdawski, litewski, łotewski, estoński, ukraiński, białoruski i kazachski. Intensywnie rozwija się sprzedaż na rynek: rosyjski, czeski, węgierski, a także współpraca z firmami skandynawskimi. Z odwagą eksplorujemy nasze oferty sprzedażowe także na rynki krajów afrykańskich, azjatyckich i Ameryki Północnej. Aby ułatwić Państwu dostęp do naszych mebli, uruchomiliśmy sieć przedstawicieli regionalnych w całej Polsce i poza granicami kraju.

Projekty realizowane przez firmę ES SYSTEM K świadczą o dużej elastyczności konstruktorów, jesteśmy w stanie wykonać zarówno masowe zamówienia, jak i spełniać indywidualne oczekiwania naszych klientów. Wybór naszych mebli zapewnia nie tylko odpowiednie warunki przechowywania żywności. Nasz personel dba o to, aby funkcjonalność urządzeń szła w parze z nowoczesnym designem. Estetyka ich wykonania podnosi atrakcyjność wnętrz wszelkich obiektów handlowych, stwarzając tym samym przyjemne warunki zakupów i konsumpcji dla Państwa klientów. Tworzymy także projekty wizualizacyjne, co może być pomocne w przestrzennej aranżacji sklepów.

Nie pozostajemy obojętni na sprawy środowiska. Aby spełniać wszelkie europejskie normy ekologiczne, stosujemy w naszym procesie produkcyjnym tylko freony, które nie zawierają szkodliwych związków. Uczestniczymy także w programie, który zajmuje się odzyskiwaniem zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Dzięki temu każdy klient ma możliwość przy zakupie nowego urządzenia, oddać nam wyeksploatowany sprzęt chłodniczy.

Czytaj także:

 

 

 

 

Kompleksowe wyposażenie sklepu mięsnego

 

 

 

 

 

Nowoczesne urządzenia chłodnicze ES SYSTEM K hitem targów EUROSHOP 2014

 

 

 

 

Lada chłodnicza do wędlin- LCT Tucana

 

 

 

 

 

Ekologiczne i energooszczędne urządzenia chłodnicze - ES System K

 

 

 

 

Firma ES SYSTEM K zaprasza na stoisko w Dusseldorfie na targach EUROSHOP