FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Ruukki Polska Sp. z o.o. – płyty warstwowe dla obiektów chłodniczych i przemysłu spożywczego

telefon:
604 485 503
604 485 508
e-mail:
dariusz.borowski@ruukki.com
tadeusz.kesy@ruukki.com
www:

Odsłon: 1461

O firmie

Ruukki to znany i ceniony dostawca bazujących na stali rozwiązań dla budownictwa.

W Polsce, obok biur sprzedaży, Ruukki posiada fabrykę materiałów budowlanych w Obornikach Wlkp. k/Poznania, gdzie od ponad 40 lat odbywa się produkcja m.in. płyt warstwowych.

Z dumą możemy powiedzieć, że potoczna nazwa „płyta obornicka” pochodzi od płyty produkowanej w naszym zakładzie.

Dostarczamy oparte na metalach energooszczędne komponenty, systemy oraz rozwiązania budowlane dla obiektów z sektora przemysłowego, komercyjnego, rolniczego oraz dla budynków mieszkalnych.

Ruukki zyskało zaufanie Klientów dzięki kompleksowej ofercie, doświadczeniu i wiedzy, co przełożyło się na udział w realizacjach wielu obiektów w sektorze chłodniczym i rożnych branżach przemysłu spożywczego. 

Oferujemy:

- płyty warstwowe dla ścian i dachów,

- kasetony elewacyjne

- blachy trapezowe.

Nasza oferta obejmuje również fachowe doradztwo w dostosowaniu rozwiązania stosownie do indywidualnych potrzeb projektu.

Nasz system płyt warstwowych dla chłodni, mroźni i przemysłu spożywczego oferuje niskie koszty eksploatacyjne dzięki bardzo niskim współczynnikom U oraz dużej szczelności.

Dysponujemy płytami o grubości od 120 mm do 200 mm, z różnymi opcjami powłok dostosowanymi do podwyższonych wymagań higieniczno-sanitarnych.

 Wszystko zależy od pomysłu, wizji i projektu. W Ruukki wiemy, że nie ma takich samych typowych obiektów chłodniczych, dlatego każdy projekt traktujemy indywidualnie, analizując wszystkie rozwiązania i wybierając najlepsze.

 Praca z naszymi Klientami jest dla nas zarówno wyzwaniem, jak i wyróżnieniem, dlatego staramy się, aby realizowane z naszym udziałem projekty były nową wizytówką Ruukki i dumą właściciela.

Oferta Ruukki to system specjalistycznych rozwiązań dla chłodnictwa i branży spożywczej, wykraczających poza standard.