FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Ruukki Polska Sp. z o.o. – płyty warstwowe dla obiektów chłodniczych i przemysłu spożywczego

telefon:
604 485 503
604 485 508
e-mail:
dariusz.borowski@ruukki.com
tadeusz.kesy@ruukki.com
www:

Odsłon: 2552

O firmie

Ruukki to znany i ceniony dostawca bazujących na stali rozwiązań dla budownictwa.

 

W Polsce, obok biur sprzedaży, Ruukki posiada fabrykę materiałów budowlanych w Obornikach Wlkp. k/Poznania, gdzie od ponad 40 lat odbywa się produkcja m.in. płyt warstwowych.

Z dumą możemy powiedzieć, że potoczna nazwa „płyta obornicka” pochodzi od płyty produkowanej w naszym zakładzie.

Dostarczamy oparte na metalach energooszczędne komponenty, systemy oraz rozwiązania budowlane dla obiektów z sektora przemysłowego,

komercyjnego, rolniczego oraz dla budynków mieszkalnych.

Ruukki zyskało zaufanie Klientów dzięki kompleksowej ofercie, doświadczeniu i wiedzy, co przełożyło się na udział w realizacjach

wielu obiektów w sektorze chłodniczym i rożnych branżach przemysłu spożywczego. 

Oferujemy:

- płyty warstwowe dla ścian i dachów,

- kasetony elewacyjne

- blachy trapezowe.

 

Nasza oferta obejmuje również fachowe doradztwo w dostosowaniu rozwiązania stosownie do indywidualnych potrzeb projektu.

Nasz system płyt warstwowych dla chłodni, mroźni i przemysłu spożywczego oferuje niskie koszty eksploatacyjne dzięki bardzo niskim współczynnikom U oraz dużej szczelności.

Dysponujemy płytami o grubości od 120 mm do 200 mm, z różnymi opcjami powłok dostosowanymi do podwyższonych wymagań higieniczno-sanitarnych.

 Wszystko zależy od pomysłu, wizji i projektu. W Ruukki wiemy, że nie ma takich samych typowych obiektów chłodniczych, 

dlatego każdy projekt traktujemy indywidualnie, analizując wszystkie rozwiązania i wybierając najlepsze.

 Praca z naszymi Klientami jest dla nas zarówno wyzwaniem, jak i wyróżnieniem, dlatego staramy się, aby realizowane

z naszym udziałem projekty były nową wizytówką Ruukki i dumą właściciela.

Oferta Ruukki to system specjalistycznych rozwiązań dla chłodnictwa i branży spożywczej, wykraczających poza standard.

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.