FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Środki czyszczące i dezynfekujące – HWR-CHEMIE

telefon:
33 865 22 10
601 437 687
e-mail:
klinsc@poczta.onet.pl

Odsłon: 639

O firmie

Firma HWR-CHEMIE GmbH została założona w styczniu 1988 roku w Monachium. Jej celem jest oferowanie chroniących środowisko produktów o dobrej jakości również konsumentom przemysłowym. 

Zajmuje się produkcją oraz dystrybucją wysokogatunkowych koncentratów czyszczących i dezynfekcyjnych, jak też produktów konserwujących. 

Zgodnie z przepisami ustawy w sprawie artykułów żywnościowych i przedmiotów codziennego użytku produkty HWR nadają się do czyszczenia i dezynfekcji
w przemyśle artykułów żywnościowych oraz w zakładach żywieniowych. Liczne ekspertyzy niezależnych instytutów potwierdzają wyjątkową skuteczność produktów HWR, bardzo dobre efekty dezynfekcji, nie niszczące działanie poszczególnych produktów na skórę i powierzchnię dezynfekowaną, nieszkodliwość z medycznego punktu widzenia oraz nieszkodliwość dla środowiska.

Wyposażony we wspaniałe i nowoczesne biura, laboratoria rozwoju i kontroli, hale produkcyjne i magazynowe zespół wykwalifikowanych specjalistów poświęca się zagadnieniom z zakresu higieny, czyszczenia i dezynfekcji.

Ze względu na rosnące zapotrzebowanie za granicą, HWR-CHEMIE jest również reprezentowana przez partnerów dystrybucyjnych w innych europejskich krajach.

Od 1997 roku dystrybutorem produktów HWR-CHEMIE w Polsce jest Firma KiM s.c. z siedzibą w Żywcu.

 

Oferta firmy to m.in.:

- Czyszczenie kuchni i stołówek 

Czyszczenie odpływów kanalizacyjnych i separatorów tłuszczu

- Czyszczenie piekarni i zakładów mięsnych

- Czyszczenie podłóg i pielęgnacja

- Czyszczenie pojazdów mechanicznych i objektów przemyslowych

- Dezynfekcyjne produkty

- Mycie i pielęgnacja rąk

- Płyny do zmywarek przemysłowych i gastronomicznych

- Produkty biotechnologiczne

- Produkty konserwujace

Sprzęt oraz akcesoria

- Stal nierdzewna- pielęgnacja i czyszczenie

- Usuwanie przykrych zapachów

- Usuwanie rdzy – odrdzewiacze