FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Steki z wołowiny- Firma "KONKRET" Monika Strzałka
Numer weterynaryjny: 10194201

telefon:
+48 601 241 016

+48 603 212 182
e-mail:
biuro@steki.eu

Odsłon: 17627

Steki z wołowiny

Firma KONKRET Monika Strzałka została założona w roku 2004.

Firma powstała na bazie doświadczeń firmy KONKRET Zbigniew Stempień,

która produkcję steków rozpoczęła w roku 1998.

Pierwszą wiedzę o produkcji steków zdobyła na szkoleniu w Stanach Zjednoczonych.

Firma produkuje steki wołowe z polskiej wołowiny. Zakład zakwalifikowany jest do sprzedaży na rynek krajowy i na rynek Unii Europejskiej. Do produkcji steków używamy mięsa o bardzo wysokiej jakości.

Podstawowe kryteria to:

  • wiek zwierzęcia nie przekraczający 24 miesiące,
  • każdy element wołowy posiada odpowiednie umięśnienie,
  • otłuszczenie zewnętrzne z marmurkiem wewnątrz

 

Wszystkie elementy wołowe poddaje się sezonowaniu. Po sezonowaniu zaczyna się proces produkcji steków: krojenie, ważenie, czyszczenie, pakowanie vacuum, pakowanie w karton, mrożenie. Sprzedaż towaru odbywa się w postaci mrożonej -18 stopni Celsjuszai niżej. Termin ważności produktu 24 miesiące.

W ofercie dostępny jest:

- Porterhouse Steak- Stek z rostbefu z kością z dużą polędwicą

Jest takim samym stekiem jak T-bon. Różni się posiadaniem większej części polędwicy.

Waga 1 sztuki standard 450 g. -500 g.

 

 

- Tournedo Steak- Stek z polędwicy

Stek ten produkujemy z wyselekcjonowanej polędwicy wołowej. Tournedo jest bardzo miękkim i soczystym stekiem.

Waga 1 sztuki standard 190g-220g.

 

- Rib Steak- Stek z antrykotu z kością

Stek ten jest takim samym stekiem jak antrykot bez kości. Różni się jedynie tym, że posiada kość żebrową, która to w znacznym stopniu przy smażeniu zatrzymuje minerały. 

Waga 1 sztuki standard 350 – 400g.

 

 

- Rumsztyk z rostbefu

Wykrawany jest z rostbefu i rozbity mechanicznie. Mięso charakteryzuje się delikatnością, a proces smażenia jest bardzo krótki i wynosi 2 minuty przy temperaturze smażenia 200 stopni Celsjusza.

Waga 1 sztuki standard wynosi 150-180g.

 

- Top Sirloin Steak- Stek z rostbefu bez kości

Stek ten charakteryzuje się wysoką jakością mięsa pod względem delikatności, a zarazem jest najmniej odtłuszczonym stekiem. Mięso posiada mało włókien żylastych. Czas smażenia jest krótszy od innych steków o około 20%.

Waga 1 sztuki standard 220g – 250g.

 

- T- bone Steak- Stek z rostbefu z kością z polędwicą

Stek ten jest najsłynniejszy na świecie. Nazwę swą zawdzięcza kości, która się w nim znajduje i jest w kształcie litery T . Jest jedyny w swoim rodzaju, ponieważ posiada dwa gatunki mięsa: polędwicę i rostbef. Wykrawany jest z otoczką tłuszczu zewnętrznego od strony rostbefu.

Waga 1 sztuki standard 400g – 450g.

 

Steki sprzedajemy do odbiorców indywidualnych, hurtowych, krajowych i zagranicznych.

W swojej ofercie mamy poszczególne steki w wagach standardowych. Kroimy także steki w wagach według Zamawiających. Produkt nasz prezentujemy w postaci próbek, a także w pokazie kulinarnym.

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

 

Cztaj także:

 

 

 

Wybierz wołowinę dojrzewającą od Konkretu!

 

 

 

 

 

 

Wołowina dojrzewająca - polski producent firma Konkret

 

 

 

 

 

 

Steki z wołowiny sezonowanej- dla restauratorów

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.