FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Swojskie wędliny, śląskie- ZPM Niewdana

telefon:
602 725 672
696 091 996
e-mail:
niewdanakrzysztof@gmail.com

Odsłon: 1255

O firmie

Zakład Przetwórstwa Mięsa Niewdana jest położony w miejscowości Rudzica Laryszówka,

w województwie śląskim.

Firma specjalizuje się w przetwórstwie i rozbiorze mięsa.

Surowiec najwyższej jakości w połączeniu z poszanowaniem tradycji zaowocował stworzeniem wyrobów o niepowtarzalnym smaku.

 

 

Oferta firmy Niewdany kierowana jest do entuzjastów wyrobów domowych i swojskich.

Wędliny powstają według staropolskich receptur, w tradycyjnych wędzarniach.

 

 

 

W asortymencie firmy znajdują się:

- kiełbasy

-parówki

-pasztety i pieczenie

-produkty grillowe

-wędliny

- wędzonki

 

 

Towar dystrybuowany jest w regionalnych sklepach.

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów firma otworzyła sklepy w miejscowościach:

Górki Wielkie oraz Jastrzębie Zdrój.

 

ZPM Niewdana zaprasza do współpracy kontrahentów z terenów Śląska i okolic.

Czytaj także :

Kiełbasa swojska - producent śląskie

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.