FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Systemy ważące i etykietujące dla sklepów i zakładów produkcyjnych - NOVITUS

telefon:
18 444 00 20
e-mail:
wagi@novitus.pl
www:

Odsłon: 2551

O firmie

NOVITUS – Centrum Technologii Sprzedaży COMP SA jest liderem na polskim rynku w dostarczaniu rozwiązań technologicznych wspomagających pracę handlu, usług i logistyki. To marka gwarantująca najbardziej nowoczesne technologie z zakresu elektroniki i informatyki wykorzystywane w urządzeniach fiskalnych, urządzeniach automatycznej identyfikacji i wagach elektronicznych.

 

Od lat specjalizujemy się również w dostarczaniu kompletnych rozwiązań dla przemysłu. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem urządzeń ważąco-etykietujących marki DIBAL na terenie Polski. Posiadamy w swojej ofercie nowoczesne maszyny dedykowane dla przemysłu spożywczego:

- zaprojektowane modułowo, co pozwala na ich dostosowanie do specyfiki poszczególnych zakładów oraz do różnych rozmiarów produktów,

- posiadające możliwość jednoczesnego ważenia i etykietowania produktów w trybie statycznym lub dynamicznym,

- wykonane ze stali nierdzewnej,

- wyposażone w mechaniczny, pneumatyczny lub bezdotykowy system naklejania etykiet,

- wyposażone w konsole sterujące z wyświetlaczami graficznymi lub ekranami dotykowymi,

- spełniające najnowsze wymogi przepisów dotyczących znakowania produktów spożywczych (regulacja UE nr 1169/2011).

 

Nasze działy: Sprzedaży i Serwisu zapewniają profesjonalną pomoc w razie Państwa pytań
i potrzeb na terenie całego kraju.

 

 

 

 

Strategią NOVITUS – Centrum Technologii Sprzedaży COMP SA jest dostarczanie kompletnych rozwiązań, dlatego oprócz sprzedaży urządzeń, dostarczamy także oprogramowanie i usługi (doradztwo biznesowe, wsparcie techniczne, instalacja sprzętu, konserwacja i serwis). Jesteśmy zorientowani na rozwiązywanie rzeczywistych problemów każdego przedsiębiorcy. 

 

Swoim zaufaniem obdarzyło nas już kilka tysięcy Klientów dokonując zakupu ponad 300 tys. urządzeń w tym kas i drukarek fiskalnych, urządzeń ważących, ważąco-etykietujących oraz urządzeń automatycznej identyfikacji wspomagających proces sprzedaży, produkcji oraz procesów logistycznych.

 

 

 

 

Czytaj także:

 

Etykietowanie produktów w zakładach mięsnych - NOVITUS