FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Kebab wołowy, drobiowy, wielkopolskie - AKINTI Sp. z o. o.

telefon:
539 394 919
e-mail:
aakinti1@gmail.com
www:

Odsłon: 2708

O firmie

 

 

Zakład Rozbioru Mięsa AKINTI zlokalizowany jest w Dusznikach w województwie wielkopolskim. 

 

Główny profil zakładu to rozbiór i handel mięsem drobiowym:

Skrzydła z indyka bez kości,

Udo z indyka lub indyczki, z kością lub wytrybowane bez kości, na życzenie ze skórą lub bez,

Ćwiartka z kurczaka, typowo dla produkcji kebabu – świeża, bez kości ze skórą,

Mięso drobne z indyka.

 

Oprócz towarów własnej produkcji zakład zaopatruje producentów kebabu i hurtowników w typowe produkty do produkcji kebabu, jak:

Tryming wołowy 70/30,

Tryming wołowy 80/20,

Łata wołowa,

Łój wołowy biały, produkowany na  zamówienie.

 

Opierając się na wieloletnim doświadczeniu firma jest w stanie zaoferować towary najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach.

 

  

Oferujemy hurtową sprzedaż wysokiej jakości mięsa kebab.

Nasze produkty zarówno mięso drobiowe jak i mięso wołowe na rynku duńskim klasyfikuje się na poziome Premium Plus, z mięsa bardzo wysokiej jakości.

Wołowina z młodego byka.

Oferujemy kebab drobiowy oraz kebab wołowy w atrakcyjnych hurtowych cenach.

W swoim asortymencie posiadamy m. in.:

Kebab pieczony mielony z płatkami łaty wołowej 80/20

 

Kebab pieczony mielony z płatkami łaty wołowej 50/50

 

Kebab pieczony mielony bez płat łaty wołowej 100 % mielony

  

 

              

  

 

 

Zakład posiada pozwolenia na produkcję oraz jest pod stała kontrolą lekarzy weterynarii. Ponadto został wdrożony system HACCP.

 

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.