FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Mięso z kurczaka, wędliny drobiowe - Przedsiębiorstwo Drobiarskie Drobex Sp. z o.o.

telefon:
52 387 61 00
52 387 61 02
e-mail:
sekretariat@drobex.com.pl

Odsłon: 5701

O firmie

Drobex

Z serca Kujaw

Przedsiębiorstwo Drobiarskie Drobex istnieje od 28 lat. Jego główna siedziba mieści się w Solcu Kujawskim, gdzie znajduje się też jeden z zakładów produkcyjnych. Drugi leży na terenie Bydgoszczy. To czołowy producent najwyższej jakości mięsa drobiowego i jego przetworów w Polsce.

Zakład działa zgodnie z systemem HACCP. Gwarantuje on nie tylko odpowiednie warunki pracy, ale i służy zapobieganiu jakimkolwiek zagrożeniom żywności. Firma posiada również certyfikaty zgodności ze standardem IFS oraz BRC.

Drobex może pochwalić się także takimi wyróżnieniami i nagrodami, jak: Lider Polskiej Ekologii 2004, Dyplomem Uznania Brytyjsko-Polskiej Izby Handlowej za znaczący wkład w rozwój stosunków gospodarczych pomiędzy Wielką Brytanią a Polską czy wysoką pozycją
w ogólnopolskim konkursie „Agroliga ‘98” w kategorii „Firma”.

 

W ofercie Drobex znajdziemy:

·         Wędliny (kiełbasy i parówki, bloki kanapkowe, szynki i polędwice, produkty grillowe oraz pasztety, pieczenie i kaszanki),

·         Wędzonki z kurczaków (firma stosuje tradycyjną metodę z użyciem zrębków z drewna drzew liściastych),

·         Mięso świeże (tuszki i wszystkie elementy z kurczaka; w tym m.in.: filet z polędwicą, podudzie czy skrzydełka),

·         Mięso mrożone (mrożone w systemie IQF).

Wśród specjalności firmy, które cieszą się największym uznaniem konsumentów należy wymienić: kiełbasy suche, szynki, kabanosy, kaszanki, polędwicę miodową i elementy wędzone z kurczaka.

„Drobex – Zawsze świeży, smaczny i zdrowy”

Misją firmy jest produkowanie żywności odznaczającej się czterema głównymi cechami: bezpieczna, zdrowa, smaczna i odpowiadająca gustom klientów.

Warto w tym miejscu dodać, że produkty Drobex charakteryzują się obniżoną zawartością tłuszczu zwierzęcego. Posiadają też cenne właściwości odżywcze.

 

 

Gdzie można dostać produkty?

Mięso surowe oraz wyroby dostępne są w największych sieciach supermarketów oraz mniejszych sklepach osiedlowych na terenie całego kraju. Z produktów Drobex korzystają również restauracje KFC w Polsce i na terenie Europy Zachodniej. 

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.