FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Wędliny z gęsi i kaczki - P.P.H.U. Drobgen
Numer weterynaryjny: 22050603

telefon:
58 681 93 77
600 901 709
602 702 960
e-mail:
info@drobgen.pl
drobgenela@wp.pl
www:

Odsłon: 25151

O firmie

 

 

 

 

Polskie Gęsi to ewenement w hodowli drobiarskiej na skalę światową. Hodowla polskich gęsi jest najwyżej doceniana w krajach europejskich. Wysokie walory zdrowotne mięsa są efektem naturalnego żywienia (zielonka, zboża) połączonym z naturalnym środowiskiem (hodowla na świeżym powietrzu).

Firma Drobgen od ponad dwudziestu lat zajmuje się produkcją naturalnej żywności z drobiu, czyli takiej, w której nie stosuje się szkodliwych dla zdrowia konserwantów, wypełniaczy, stabilizatorów , fosforanów ani tłuszczów wieprzowych.

Naturalny i tradycyjny smak produktów uzyskujemy poprzez stosowanie w produkcji naturalnych przypraw i ziół. 

Dlatego zachęcamy Państwa do spożywania produktów naturalnych, co znacząco wpłynie na poprawę zdrowia i umocni polską produkcję zdrowej i naturalnej żywności.  

Dr. Obgens

 

 

Zakład drobiarski P.P.H.U. „Drobgen” jest firmą działającą od 1993 roku na terenie Kaszub w województwie pomorskim. Zajmuje się produkcją wyrobów drobiowych z kaczki, gęsi, indyka i kurczaka. Swą wyjątkowość zawdzięcza unikalnej technologii produkcji wyrobów drobiowych, których skład stanowi 100% mięsa drobiowego.

 

Wytwarzanie produktów oparte jest na recepturach własnych i stosowaniu tylko naturalnych przypraw smakowych. Specjalizacją zakładu jest produkcja wysokogatunkowych mięs kulinarnych, całych, zmielonych i przyprawionych oraz gotowych farszy do produkcji półproduktów, szczególnie poszukiwanych w gastronomii, takich jak: de volaille, kotlety, klopsy, hamburgery, itp. Renomę firmy stanowią głównie wyroby tradycyjne i regionalne z gęsi.

 

Czytaj także:

 

 

Farsz na kotlety, do de'volaille, hamburgerów- gotowe mięsa surowe dla gastronomii

 

 

 

 

Marka Drobgen – Polskie Gęsi, to zdrowy styl życia z dobrym smakiem

 

 

 

Bezpieczne i zdrowe wyroby z gęsi- Półgęsek tradycyjny

 

 

 

Wędliny drobiowe bez konserwantów – pieczeń kaszubska, metka z gęsi, półgęski tradycyjne i inne nowości firmy Drobgen

 

 

 

Przysmak wątróbkowy i kiełbasa biała z gęsi- nowości z firmy Drobgen

 

 

Produkty z gęsi w akcji „Gęsina na Świętego Marcina”

Zdrowe żywienie, czyli półprodukty firmy DROBGEN w projekcie “zdrowe żywienie a edukacja”

Gęsina - polecana przez firmę Drobgen

 

Smalec z gęsi firmy Drobgen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.