FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Wielkopolska Wytwórnia Żywności PROFI spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

telefon:
62 732 11 00
e-mail:
slawekp@profi.com.pl
planowanie@profi.com.pl

Odsłon: 5446

O firmie

 

 

Wielkopolska Wytwórnia Żywności 

 

Jesteśmy czołowym na polskim rynku producentem pasztetów, dań gotowych i konserw mięsnych, działający od 1993 roku. W gamie produktów firmy znajdują się pasztety, zupy i dania gotowe, które powstają w oparciu o tradycyjne receptury przy użyciu składników najwyższej jakości; świeżych przypraw i warzyw, bez sztucznych dodatków.

Dzięki nowoczesnej technologii wszystkie produkty zachowują świeżość oraz pełne walory smakowe i odżywcze, a zupy i koncentraty nie zawierają konserwantów.

W pierwszych latach działalności PROFI, podstawową gałęzią produkcji były pasztety z drobiem z charakterystycznym logo - głową koguta - na produkcie, które szybko stało się dobrze rozpoznawalnym znakiem firmy. W kolejnych latach, w odpowiedzi na potrzeby konsumentów, oferta została poszerzona o dania gotowe m. in. gamę zup w tradycyjnych smakach, oraz dania obiadowe w słoikach i na tackach.

 

        

Firma PROFI zbudowana jest wyłącznie w oparciu o polski kapitał. Od 1998 r. działa według standardów obowiązujących w krajach Unii Europejskiej. Jest liderem w branży pasztetów z drobiem, posiadając blisko 47% rynku. Od ponad 20 lat troszczy się o wysoką jakość oferowanych produktów. Nowoczesna technologia produkcyjna, bezpieczne opakowania oraz liczne nagrody i wyróżnienia sprawiają, że PROFI nieustannie zdobywa zaufanie i uznanie konsumentów w Polsce i za granicą.

 

Zapraszamy do współpracy!

 

Czytaj także:

Pasztet z drobiem Profi - Wielkopolskie

 

Maja Tereszkiewicz o produktach i nagrodach firmy Profi

 

 

Pasztet z drobiem – specjały z Wielkopolski

 

 

 

 

  Nagroda Hit Handlu 2016 dla firmy Profi

 

Maja Tereszkiewicz o produktach i nagrodach firmy Profi

 

 

 

 

 

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.