FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Wielkopolska Wytwórnia Żywności PROFI spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

telefon:
62 732 11 00
e-mail:
slawekp@profi.com.pl
planowanie@profi.com.pl

Odsłon: 3994

O firmie

 

 

Wielkopolska Wytwórnia Żywności 

 

Jesteśmy czołowym na polskim rynku producentem pasztetów, dań gotowych i konserw mięsnych, działający od 1993 roku. W gamie produktów firmy znajdują się pasztety, zupy i dania gotowe, które powstają w oparciu o tradycyjne receptury przy użyciu składników najwyższej jakości; świeżych przypraw i warzyw, bez sztucznych dodatków.

Dzięki nowoczesnej technologii wszystkie produkty zachowują świeżość oraz pełne walory smakowe i odżywcze, a zupy i koncentraty nie zawierają konserwantów.

W pierwszych latach działalności PROFI, podstawową gałęzią produkcji były pasztety z drobiem z charakterystycznym logo - głową koguta - na produkcie, które szybko stało się dobrze rozpoznawalnym znakiem firmy. W kolejnych latach, w odpowiedzi na potrzeby konsumentów, oferta została poszerzona o dania gotowe m. in. gamę zup w tradycyjnych smakach, oraz dania obiadowe w słoikach i na tackach.

 

        

Firma PROFI zbudowana jest wyłącznie w oparciu o polski kapitał. Od 1998 r. działa według standardów obowiązujących w krajach Unii Europejskiej. Jest liderem w branży pasztetów z drobiem, posiadając blisko 47% rynku. Od ponad 20 lat troszczy się o wysoką jakość oferowanych produktów. Nowoczesna technologia produkcyjna, bezpieczne opakowania oraz liczne nagrody i wyróżnienia sprawiają, że PROFI nieustannie zdobywa zaufanie i uznanie konsumentów w Polsce i za granicą.

 

Zapraszamy do współpracy!

 

Czytaj także:

Pasztet z drobiem Profi - Wielkopolskie

 

Maja Tereszkiewicz o produktach i nagrodach firmy Profi

 

 

Pasztet z drobiem – specjały z Wielkopolski

 

 

 

 

  Nagroda Hit Handlu 2016 dla firmy Profi

 

Maja Tereszkiewicz o produktach i nagrodach firmy Profi