FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Wyposażanie supermarketów, sklepów spożywczych, mięsnych, piekarniczych - formula, Jan Szywała

telefon:
+48 602 102 403
+48 794 186 456
e-mail:
biuro.formula@gmail.com
szywala.michal@gmail.com

Odsłon: 4075

O firmie

Sklep internetowy eformula.pl stworzyłem 4 lata temu na bazie 20-letniego doświadczenia związanego z zarządzaniem, projektowaniem, wyposażaniem, otwieraniem i prowadzeniem dużych supermarketów i mniejszych sklepów. 

Doświadczenie z zarządzania sieciami sklepów, prowadzenia sklepów własnych, praca dla światowego lidera w produkcji urządzeń do wyposażenia marketów (piece, rożna, chłodnictwo) i wreszcie wykształcenie techniczne pozwalają mi szybko przygotować (bez żadnych zobowiązań zakupowych) pełną, zwykle kilku-wariantową ofertę zależną od priorytetów klienta (najniższa cena, określone wymagania itp.) i udzielić profesjonalnej rady przy doborze wielkości, parametrów i typu zamawianych urządzeń. 

Wieloletnia współpraca i staranny wybór producentów oferowanego wyposażenia gwarantuje:

- najlepszy stosunek jakości do ceny większości wyposażenia (regały i lady stalowe, chłodnicze, wózki),

- bezwzględnie najlepszą jakość w przypadku towarów premium (Dupont, Bizerba, Liebherr, Uniscale i inne),

- najniższe ceny zakupu - dla wyposażenia ekonomicznego, wyposażenia po regeneracji.

 

Na stronach sklepu prezentujemy również propozycje pomagające wyprzedzić konkurencję w jakości prezentacji produktów oraz spowodować wzrost sprzedaży i marży sklepu:  

- gotowe komplety pojemników na mięso lub sałatki (zależnie od długości i głębokości lady),

- atrakcyjne cenowo kaskady z czarnej plexi do lad chłodniczych (lepsza prezentacja - większa sprzedaż),

- przygotowywane (na zlecenie) projekty sal sprzedaży pozwalają naszym klientom znacząco poprawiać wyniki swoich sklepów.

 

 

Niskie ceny (przy zachowaniu doskonałej jakości produktów) na ramy aluminiowe typu klik-klak (owz) pozwalają nam zaopatrywać nie tylko sklepy, ale też agencje reklamowe, muzea, szkoły (ostatnio coraz częściej również w ramy podświetlane LED).

 

Sklep eformula.pl zapewnia:
 

1) Pełną ofertę wyposażenia:

- lady i regały stalowe i chłodnicze: nowe i regenerowane, polskie i uznanych producentów europejskich,

- wyposażenie stoiska mięsnego (krajalnice, kotleciarki, kloce, deski, tasaki, topory, noże, pojemniki do lad: stalowe, z plexi lub z poliwęglanu, kaskady/schodki do lad: z plexi i stalowe, pakowarki próżniowe, dozowniki do papieru),

- wyposażenie stoisk piekarniczych i stoisk na owoce i warzywa (regały i lady cukiernicze, krajalnice do chleba, wyspy i regały na owoce, skrzynki, uchwyty na torby itp.),

- wózki i kosze sklepowe, boksy kasowe, elementy cenowe, ramy, ramki, listwy,

- wyposażenie magazynu, komór chłodniczych i biura (regały, szafki bhp, paleciaki, wózki magazynowe, tanie biurka, krzesła, szafy),

- profesjonalne oświetlenie sklepu (LED),

- materiały POS i materiały eksploatacyjne

 

2) Usługi:

- projektowanie sklepów, 

- szkolenia dla właścicieli i personelu, 

- pomoc w pozyskaniu finansowania (leasing, raty), 

- ocena istniejących sklepów, przygotowanie programu naprawczego.

 

 

Na stronach sklepu eformula.pl znajdą Państwo ok. 30% naszej oferty - pozostałe 70% dostępne jest "na zapytanie" (wystarczy wysłać mail z informacją jakie wyposażenie potrzebne).

 

Zapraszamy do kontaktu:

e-mail: biuro.formula@gmail.com       tel.: +48 602 102 403

Czytaj także :

Lada chłodnicza - jakie wyposażenie dobrać?

Organizacja przestrzeni sklepowej oraz jej wyposażenie - eform...

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.