FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Zakład Drobiarski "LECH DRÓB" Sp. z o.o.

telefon:
89 642 50 06
515 118 292
e-mail:
malgorzatasegin@lechdrob.pl

Odsłon: 3781

Informacje o firmie

Firma „LECH DRÓB” siedzibą w Zalewie istnieje na rynku od 1995 roku. Zakład od początku działalności zajmuje się ubojem i rozbiorem drobiu. Asortyment obejmuje świeże elementy: kury, kurczaki i indyki. 

Początkowo spółka zatrudniała 42 osoby, które stanowiły w większości pracowników produkcyjnych. Wyprodukowany towar dostarczany był do punktów sprzedaży w całej Polsce i do sieci sklepów oraz hurtowni firmowych. 

Od początku działalności, firma charakteryzowała się ogromną dynamiką rozwoju, czego przykładem jest podjęcie decyzji o budowie nowego zakładu produkcyjnego (o powierzchni 12 000 m2) i zdolnościach ubojowych 220 ton na dobę. Obecnie zakład zatrudnia 500 pracowników, to pozwala realizować wcześniej podjęte przez zarząd firmy zamierzenia i plany.

 

Oferujemy zarówno całe tuszki, jak i poszczególne elementy.

Na życzenie prowadzimy rozbiór i obróbkę wybranych elementów według upodobań klienta.

 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo następujące produkty:

Kura rosołowa

Ćwiartka kura rosołowa

Pozostałe elementy są dostępne w zakładce produkty kliknij tutaj.

 


Kura mięsna

Filet kura mięsna   

Pozostałe elementy są dostępne w zakładce produkty kliknij tutaj.

 

Kurczak

Skrzydło kurczak

Pozostałe elementy są dostępne w zakładce produkty kliknij tutaj.

 

Indyk

Gulasz I indyczka

Podudzie indyczka

 

Pozostałe elementy są dostępne w zakładce produkty kliknij tutaj.

 

Przyszłych odbiorców zapraszamy do naszego działu handlowego lub o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu:
89-642-50-06 lub 515-118-292

Jesteśmy w stanie wyjść naprzeciw upodobaniom klienta przygotowując każdy asortyment: kury rosołowa i mięsna, indor, indyczka, kurczak. Hodowle drobiu będące naszym zapleczem surowcowym znajdują się pod ścisłym nadzorem weterynaryjnym.

Jesteśmy firmą godną zaufania, o czym świadczą rzesze naszych kontrahentów zarówno w kraju jak i za granicą.

 

Czytaj także:

 

Mięso drobiowe dla zakładów mięsnych - warmińsko-mazurskie....

 

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.