FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Zakład Przetwórstwa Mięsa "Matthias" Sp. z o.o.
Numer weterynaryjny: 06050201

telefon:
15 871 50 15
518 022 960
518 022 961
e-mail:
info@matthias.com.pl

Odsłon: 24160

O firmie

Zakład Przetwórstwa Mięsa Matthias  to firma o ponad 20 letniej tradycji z siedzibą w Kolonii Zamek w gminie Modliborzyce. Pierwsza produkcja rozpoczęła się w 1991 roku w oparciu o siedmioosobową załogę, której trzon stanowili byli pracownicy zakładów mięsnych w Nisku. Ich wiedza i doświadczenie dały początek znakomitej jakości wyrobów znanych pod marką „Matthias”. Wspaniały smak oraz systematyczny rozwój sprawiły, że dzisiaj ZPM Matthias to duże przedsiębiorstwo zatrudniające około 400 pracowników i produkujące codziennie 20 ton znakomitych wędlin i mięsa, które sprzedawane są w blisko 50-ciu sklepach na terenie Polski południowo wschodniej i centralnej, a nawet poza jej granicami.

 

 

Przez szereg lat za jakość produkowanych wędlin zakład otrzymał wiele wyróżnień, nagród i pucharów m.in. Ministra Rolnictwa,  władz samorządowych i wojewódzkich oraz specjalistów branży mięsnej i Klubu Szefów Kuchni. Potwierdzeniem tego są choćby nagrody zdobyte w jubileuszowym roku i sklasyfikowanie wyrobów firmy jako produkty najwyższej jakości w przemyśle mięsnym. W wiosennej i jesiennej edycji konkursu na szczególną uwagę komisji zasłużyły sobie dania gotowe „Gulasz wołowy” i „Bigos wiejski zapiekany” oraz „Karczek z lubelskiej zagrody”, który uznano za najlepszy produkt wytwarzany metodami tradycyjnymi. Jest to jeden z grupy produktów „Z lubelskiej zagrody”, którego proces produkcji wzorowany jest na starych, regionalnych metodach przetwarzania mięsa. Aby uzyskać taki wyrób specjaliści z Matthiasa rygorystycznie selekcjonują mięso pochodzące z trzody hodowanej wyłącznie w najbliższej okolicy, dobierają naturalne przyprawy i wędzą w tradycyjnych wędzarkach, drewnem bukowo – olchowym. Wytworzona w ten sposób wędzonka zachowuje charakter wyrobów sporządzanych w gospodarskich zagrodach Lubelszczyzny. Należy jednak zaznaczyć, że to zaledwie kilka z ponad 100 asortymentów wytwarzanych podobnymi metodami, znajdujących się w ofercie ZPM Matthias, których najwyższą  jakość potwierdzają klienci sklepów firmowych.

Czytaj także:

 

 

 

Magdalena Takmadżan o sukcesji w rodzinnej firmie Matthias

 

 

„Stanowczo stawiamy na produkty tradycyjne…”- Magdalena Takmadżan Zakład Przetwórstwa Mięsa „Matthias”

 

 

 

 

 

Kiełbasa na ognisko, czyli co upiec na kiju

 

 

 

 

 

Kiełbasa wiejska i salceson ozorkowy, czyli smaczne swojskie jadło z wiejskiego stołu...

 

 

 

Domowe dania gotowe

 

 

 

Mięsne gusta Polaków

Wielki dym o wędzonki

 

 

Tajemnice świątecznego bigosu

 

 

Matthias atakuje Warszawę

Gotowe dania z mięsem

 

 

Naturalne wyroby- karczek, boczek i szynka z Lubelskiej Zagrody

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.