FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Zakład Przetwórstwa Mięsnego Mieczysław Witkowski Sp. z o.o.

telefon:
84 664 20 84
84 664 31 48
e-mail:
info@zpm-witkowski.pl
karol.witkowski@zpm-witkowski.pl

Odsłon: 4648

O firmie

Zakład Przetwórstwa Mięsnego Mieczysław Witkowski Sp. z o.o. mieści się na malowniczych terenach przyległych do Roztoczańskiego Parku Narodowego w Tomaszowie Lubelskim przy ul. Zamojskiej 46. 

Ogromna pasja oraz zaangażowanie spowodowały, że w tym pięknym, ekologicznie czystym otoczeniu mogła powstać firma, która nieprzerwanie od 1993 r. prowadzi produkcję wyśmienitych wędlin w zgodzie z naturą.

 

 „Roztoczański Smak Tradycji”

 

Nasze wyroby wytwarzane są z wyselekcjonowanego mięsa o wysokich parametrach jakościowych,

co w połączeniu z tradycją i nowoczesnym procesem produkcji sprawia, że charakteryzują się naturalnym i niepowtarzalnym wyglądem oraz unikalnym smakiem.

Przykładamy ogromną wagę do oczekiwań naszych Klientów dlatego też staramy się nieustannie wzbogacać naszą ofertę o nowe produkty oraz niepowtarzalne receptury.

Chroniąc staropolskie receptury oraz tradycje wędliniarskie pragniemy, aby nasi Klienci byli w pełni usatysfakcjonowani wyborem naszych produktów.