FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Zakład Przetwórstwa Mięsnego Mieczysław Witkowski Sp. z o.o.

telefon:
84 664 20 84
84 664 31 48
e-mail:
info@zpm-witkowski.pl
karol.witkowski@zpm-witkowski.pl

Odsłon: 6442

O firmie

Zakład Przetwórstwa Mięsnego Mieczysław Witkowski Sp. z o.o. mieści się na malowniczych terenach przyległych do Roztoczańskiego Parku Narodowego w Tomaszowie Lubelskim przy ul. Zamojskiej 46. 

Ogromna pasja oraz zaangażowanie spowodowały, że w tym pięknym, ekologicznie czystym otoczeniu mogła powstać firma, która nieprzerwanie od 1993 r. prowadzi produkcję wyśmienitych wędlin w zgodzie z naturą.

 

 „Roztoczański Smak Tradycji”

 

Nasze wyroby wytwarzane są z wyselekcjonowanego mięsa o wysokich parametrach jakościowych,

co w połączeniu z tradycją i nowoczesnym procesem produkcji sprawia, że charakteryzują się naturalnym i niepowtarzalnym wyglądem oraz unikalnym smakiem.

Przykładamy ogromną wagę do oczekiwań naszych Klientów dlatego też staramy się nieustannie wzbogacać naszą ofertę o nowe produkty oraz niepowtarzalne receptury.

Chroniąc staropolskie receptury oraz tradycje wędliniarskie pragniemy, aby nasi Klienci byli w pełni usatysfakcjonowani wyborem naszych produktów.

 

 

Czytaj także:

Boczek wędzony nagrodzony - producent lubelskie

 

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.