FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Zakłady Mięsne "DOBROSŁAWÓW" Henryk Amanowicz-
(w sprzedaży mięso wieprzowe, wołowe, wędliny)
Numer weterynaryjny: 6140204

telefon:
81 881 94 31
e-mail:
handel@dobroslawow.pl
expo@dobroslawow.pl

Odsłon: 33746

O firmie

Zakłady Mięsne "Dobrosławów" Henryk Amanowicz istnieją na rynku od osiemnastu lat. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Dobrosławów leżącej 6 km od Puław. Założycielem i prezesem zakładów jest Henryk Amanowicz. Od początku istnienia była to firma rodzinna, przywiązująca ogromną wagę do jakości oferowanych wyrobów, w celu jak najlepszego zaspokajania potrzeb konsumentów.

Początki działalności firmy związane są ze skupem i ubojem trzody chlewnej. Systematyczne inwestycje, rozbudowa i modernizacja zakładu, wprowadzanie najnowszych technologii produkcji sprawiły, że ZM Dobrosławów stały się w pełni nowoczesnym zakładem o europejskich standardach. Obecnie przedmiotem działalności jest nie tylko skup i ubój żywca wieprzowego i wołowego ale również rozbiór i sprzedaż mięsa oraz produkcja i sprzedaż cenionych wyrobów wędliniarskich.

ZM "Dobrosławów" oferują bogaty asortyment wędlin w ponad 80 gatunkach. Produkowany jest także pełen asortyment mięsa wieprzowego, wołowego i podrobów. Dumą ZM "Dobrosławów" są cieszące się uznaniem konsumentów takie wyroby jak: Kabanosy, Kiełbasa Głogowska, Pasztetowa, Boczek Prowansalski, Boczek Henryka, Salcesonik Puławski oraz wiele innych.

ZM "Dobrosławów" to prężnie rozwijająca się firma i solidny partner handlowy.Współpraca ze sprawdzonymi hodowcami trzody i bydła, nowoczesna technologia uboju, rozbioru i produkcji wędlin, nadzorowana przez specjalistów zapewnia bardzo dobrą jakość oferowanych produktów.

ZM "Dobrosławów" Henryk Amanowicz posiadają nowoczesną linię ubojową, pozwalająca na ubój 75 szt./h trzody i 12 szt./h bydła oraz park maszynowy umożliwiający wyprodukowanie 20 ton wędzonek, kiełbas i wyrobów wędliniarskich na dobę. W trosce o bezpieczeństwo klientów wprowadzono systemy kontroli jakości HACCP, a cały proces produkcyjny objęty jest ścisłym nadzorem weterynaryjnym.

ZM "Dobrosławów" posiadają także wciąż rozwijającą się flotę samochodów wyspecjalizowanych do przewozu mięsa oraz do przewozu zwierząt żywych. Dzięki właściwej organizacji i logistyce firma jest dostępna na terenie kraju i poza granicami, a produkty dostarczane są w odpowiednich warunkach i na czas do wszystkich odbiorców.

Począwszy od 2004 roku ZM "Dobrosławów" posiadają uprawnienia do handlu z krajami UE. Firma posiada również uprawnienia eksportowe do krajów trzecich. Program eksportowy realizowany jest poprzez eksport półtusz wieprzowych, ćwierci wołowych oraz elementów mięsa wieprzowego i wołowego głównie do takich krajów jak: Bułgaria, Estonia, Hiszpania, Holandia, Kazachstan, Litwa, Łotwa, Mołdawia, Rumunia, Szwecja, Ukraina, Białoruś, Rosja.

ZM "Dobrosławów" posiadają również ambitne plany dotyczące dalszego rozwoju, oraz kolejnych inwestycji. W planach dalsza ekspansję na rynku krajowym i zagranicznym, rozwój infrastruktury oraz rozbudowa niektórych już istniejących działów produkcyjnych.

Czytaj także:

 

Szynka wędzona, polędwica nagrodzone- lubelskie

 

 

Kiełbasa na grilla- czyli lubelskie przysmaki na ruszt

 

 

 

 

 

Stawiamy na własną sieć sklepów firmowych - Zakłady Mięsne Dobrosławów

 

 

 

 

Kiełbasa wiejska i kaszanka pieczona z Dobrosławowa wpisane na Listę Produktów Tradycyjnych

 

 

 

Kiełbasa Wiejska z Dobrosławowa- produkt tradycyjny

 

 

Kiełbasa "Wianuszek" nagrodzona Złotym Medalem MTP

 

 

 

 

Zakłady Mięsne „Dobrosławów” Henryk Amanowicz − „Wybitny Eksporter Roku 2011” i „Produkt najwyższej jakości” dla Boczku wędzonego

 

 

 

 

 

Zakłady Mięsne „Dobrosławów” nagrodzone kilkakrotnie
 

 

 

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.