FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Dozowniki do dezynfekcji rąk do sklepów i zakładów- Safe Shopping

Nowe wyzwania bezpieczeństwa

Epidemia zmieniła nasze codzienne nawyki, jeszcze bardziej uczuliła na czystość i higienę, zmusiła do wprowadzenia szeregu działań ochronnych. Zarówno te obiekty handlowe, które działały w okresie najbardziej surowych obostrzeń, jak i te obecnie powracające do działalności skupiają się na wdrożeniu nowych zasad i procedur.

Obok bezpieczeństwa klientów nie mniej ważne, a może nawet ważniejsze jest bezpieczeństwo pracowników – bez nich sklep, restauracja, jakikolwiek inny lokal, placówka edukacyjna czy przychodnia nie będą w stanie funkcjonować.

Zagadnień jest sporo: dezynfekcja powierzchni, wietrzenie i oczyszczanie powietrza, higiena rąk, dystans między klientami i stanowiskami pracy. Przepisy są bardzo szczegółowe, a cena za ich nieprzestrzeganie jest wysoka, wszak chodzi o zdrowie, a niektórych wypadkach, także o życie ludzkie. 

 

Z myślą o kompleksowej ochronie przed zagrożeniami związanymi z koronawirusem, ale także innymi patogenami i szkodliwymi substancjami firma ES SYSTEM K opracowała ofertę Safe Shopping. Odpowiada ona na podstawowe w obecnej sytuacji potrzeby lokali usługowych, gastronomicznych, obiektów handlowych i użyteczności publicznej.

 

Artykułem pierwszej potrzeby stały się środki do dezynfekcji rąk, jednak oprócz samego płynu czy żelu, problemem staje się zachęcenie klientów do korzystania z nich. Stabilne dozowniki z linii Safe Hands to efektowne, trwałe i funkcjonalne urządzenia zapewniające bezdotykową aplikację.

 

Kolejny aspekt, który wzięła na warsztat firma ES SYSTEM K to jakość powietrza. Wirus przenosi się drogą kropelkową, dlatego częsta wymiana powietrza w pomieszczeniach staje się jedną z metod minimalizowania zagrożenia. Tu odpowiedzią są wysoce wydajne oczyszczacze powietrza linii Safe Air – te atestowane urządzenia zapewniają potwierdzoną badaniami filtrację powietrza o skuteczności 99,998%.

Oczyszczacz powietrza linii Safe Air 

Inną metodą dezynfekcji powietrza i przede wszystkim powierzchni są lampy z linii Care Light. Specjalne świetlówki emitują promieniowanie UV-C, które pozwala wyeliminować bakterie, wirusy oraz zarodniki pleśni i grzybów. W ofercie producenta są zarówno lampy oddziaływania bezpośredniego, jak i przepływowe.

Lampy UV-C do dezynfekcji w sklepach

W tak zróżnicowanej ofercie każdy lokal, sklep czy instytucja znajdą rozwiązanie odpowiadające potrzebom konkretnej placówki, zależnie od jej powierzchni i natężenia ruchu odwiedzających ją klientów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na stronie producenta www.essystemk.pl

 

ES SYSTEM K Sp. z o.o.

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.