Innowacyjne worki termokurczliwe - AMIVAC S, zwiększające trwałość zapakowanego produktu - FirmyMiesne.pl portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Innowacyjne worki termokurczliwe - AMIVAC S, zwiększające trwałość zapakowanego produktu


Pakowanie i logistyka produktów spożywczych, szczególnie mięsa i wędlin w XXI w. to jedno z najważniejszych wyzwań w branży spożywczej. Skomplikowany i wymagający łańcuch dostaw, terminy przydatność do spożycia, wpływ czynników zewnętrznych na ubytki, zmiany klimatyczne i bezpieczeństwo produktów-to procesy, które są i będą brane pod uwagę w systemach pakowania i logistyki. Dobrze zapakowany produkt ma ogromny wpływ na wszystkie te czynniki.

Worki termokurczliwe AMIVAC S marki ATLANTIS-PAK, są to worki z wysoką barierą przeznaczone do pakowania próżniowego, przechowywania i sprzedaży wędlin, delikatesów, schłodzonego mięsa bez kości, serów bez dojrzewania, miękkich serów, serów solankowych, rozdrobnionych serów w plastrach.
 


Worki termokurczliwe dzięki swojej innowacyjnej technologi gwarantują:

- Wysoką barierę na tlen, zwiększając długą żywotność produktu zapakowanego;
- Niska przepuszczalność pary wodnej, co wyklucza straty wilgoci (masy) produktu podczas składowania;
- Państwa produkt zaprezentuje się w jego najbardziej atrakcyjnej formie dla kupujących, dzięki właściwościom optycznym worka (przezroczystość, połysk).
 
 
 


Więcej na temat współpracy pod numerem 
 

 
 

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.