FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

W zgodzie z europejskimi standardami - rozmowa z Dariuszem Paszkowskim z firmy P.Z. Panepol Sp. z o.o.

fot. Andrzej Piechocki

W sporcie udany start, to nawet połowa sukcesu. Nie inaczej jest w biznesie. Już w pierwszym roku działalności P. Z. PANEPOL Spółka z o. o. w Wysogotowie koło Poznania wyróżniona została Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich. Był to bardzo dobry prognostyk dla rozwoju firmy.

Dzisiaj, po trzydziestu latach, firma jest znana i ceniona nie tylko na polskim, ale i europejskim rynku przemysłu spożywczego, w szczególności zaś mięsnego. – Tę markę – mówi Dariusz Paszkowski, prezes Zarządu – budowaliśmy z przekonaniem, że od profesjonalizmu na każdym etapie relacji z klientami nie może być, nawet najmniejszego, odstępstwa. Poziom wiedzy i kompetencji naszego zespołu był i jest bardzo wysoki. W szczególny sposób procentuje doświadczenie, które często wynika z ponad dwudziestoletniego stażu pracy w firmie. Stabilność i jakość zatrudnienia to istotna i pielęgnowana u nas wartość.

PANEPOL zbudowany jest na bazie głównej siedziby w podpoznańskim Wysogotowie, zsynchronizowanej z pięcioma biurami i hurtowniami regionalnymi w Rudzie Śląskiej, Rzeszowie, Strykowie, Tczewie i Łapach. U podstaw idei wyboru tych właśnie miejscowości pozostaje założenie, że nasi pracownicy mają maksymalnie 150 kilometrów do naszych klientów. Dzięki temu czas reakcji na zgłaszane przez nich różnego rodzaju zapotrzebowania na ogół zamyka się w ciągu jednego dnia.  Równie szybko docieramy z dostawami, jak i z informacją, doradztwem, montażem, instruktażem, serwisem. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą o najnowszych trendach na europejskim rynku mięsnym, innowacyjnych technologiach, udostępniamy także receptury. Przy okazji wskazujemy perspektywiczne i efektywne kierunki inwestowania – zaczerpnięte z kilkunastu krajów, w których znane są nasze produkty. Dlaczego? Nie chcemy być postrzegani wyłącznie jako sprzedawcy, których rola kończy się wraz z realizacją zamówienia. Proponujemy odpowiedzialne partnerstwo w wielu obszarach, nie wahamy się udostępniać nawet know-how. Dzięki temu więcej wiemy o firmach i osobach, z którymi współpracujemy. a to umożliwia personalizację ofert, co – w warunkach szybko postępujących zmian na rynku – nie pozostaje bez znaczenia dla procesów adaptacyjnych.

Nasz asortyment, co zrozumiałe, ewoluował. Dzisiaj otwierają go osłonki naturalne, celulozowe, kolagenowe, fibrusowe, białkowe, poliamidowe i inne. Następnie mamy środki funkcjonalne i sporą paletę maszyn, a wśród nich: klipsownice, nastrzykiwarki, odskórowaczki, odbłoniarki, masownice. Od niedawna oferujemy także maszyny pakujące – traysealery i rolówki, wkrótce wprowadzimy na polski rynek komory wędzarnicze. Wszystkie, i o to szczególnie dbamy, mają jedną cechę – wysoką jakość. Nie dystrybuujemy niczego, co nie jest w stanie sprostać naszym wysokim standardom. Stąd współpracujemy wyłącznie z renomowanymi producentami w branży mięsnej. W naszej ofercie jest także usługa projektowania szaty graficznej i wysokiej jakości nadruku fleksograficznego, na osłonkach.

Wspomniany na wstępie Złoty Medal MTP otwiera długą listę uzyskanych przez nas, nie tylko w Polsce, certyfikatów, dyplomów, statuetek. Obok zaufania naszych klientów, które bardzo nas motywuje i inspiruje, jest to widomy znak naszej codziennej dbałości o profesjonalizm i jakość. Słowem, o pozostawanie w zgodzie z europejskimi standardami. Do tej pory i przez kolejnych 30 lat. A nawet dłużej… 

 

P.Z. Panepol Sp. z o.o.

telefon: +48 61 814 38 22    e-mail: panepol@panepol.pl   www: panepol.pl
 
 

Autor: Materiał promocyjny firmy P.Z. Panepol Sp. z o.o., autor Andrzej Piechocki
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.