FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Zastępca Głównego Lekarza Weterynarii na Sesji Generalnej Światowej Organizacji Zdrowia

W terminie 26-31 maja 2019 r. w Paryżu odbyła się 87. Sesja Generalna Światowej Organizacji Zdrowia Zwierząt (OIE). OIE jest międzyrządową organizacją skupiającą 182 kraje, której zadaniem jest polepszanie stanu zdrowia zwierząt na całym świecie.Członkostwo Polski w OIE ma zasadnicze znaczenie dla sprawnego funkcjonowania wymiany handlowej żywymi zwierzętami i żywnością pochodzenia zwierzęcego pomiędzy Polską a innymi krajami. Jednym z tematów technicznych poruszanych podczas tegorocznej Sesji Generalnej była globalna sytuacja dotyczącą ASF.

Dodatkowo na tegorocznej Sesji Generalnej OIE przedstawiciele GIW na czele z panem Pawłem Niemczukiem, Zastępcą Głównego Lekarza Weterynarii, odbyli szereg spotkań z przedstawicielami służb weterynaryjnych  Izraela, Mołdawii, Uzbekistanu, Republiki Kirgiskiej i Ukrainy. W trakcie spotkania z Ukrainą podpisane zostało świadectwo zdrowia dla nasienia bydła a także świadectwo na kolagen i/lub żelatynę przeznaczone do spożycie przez ludzi, eksportowane na obszarze Ukrainy.

 

Źródło: Główny Inspektorat Weterynarii

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.