FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Ćwierci wołowe - lubelskie MIĘS- POL mięso wołowe elementy, transport mięsa
Numer weterynaryjny: 06113803

telefon:
519 518 620
883 342 883
519 518 618
e-mail:
info@mies-pol.com
daniel.jonczyk@mies-pol.com

Odsłon: 7826

Informacje o firmie

Firma "MIĘS-POL" rozpoczęła działalność  w 1990r. Właścicielem firmy jest Pan Adam Jończyk. Profilem działalności jest:

  • skup,
  • ubój żywca wołowego,
  • rozbiór,
  • sprzedaż hurtowa ćwierćtusz i elementów wołowych,
  • międzynarodowy transport

W związku z rosnącym popytem, oraz dużym zainteresowaniem naszymi produktami przez kontrahentów zagranicznych, w 2001r. właściciel - Pan Adam Jończyk - podjął decyzję o modernizacji zakładu. W 2002r. zakład został wyposażony w pełni zautomatyzowaną linię uboju bydła, linię rozbioru i pakowania mięsa wołowego, po czym w 2003r. otrzymał uprawnienia eksportowe do krajów Unii Europejskiej.

Nowoczesne linie produkcyjne, wdrożony system HACCP, mający na celu stały monitoring i nadzór nad przebiegiem procesu produkcyjnego, pozwala nam na utrzymanie wysokiej jakości oraz daje nam i naszym klientom gwarancję bezpiecznej i zdrowej żywności.

Kolejnym krokiem rozwojowym firmy w 2008 r. było poszerzenie profilu przedsiębiorstwa o świadczenie usług w zakresie międzynarodowego chłodniczego transportu towarów po krajach europy. Dysponujemy nowoczesnym taborem samochodowym przystosowanym do przewozu mięsa, artykułów spożywczych, mrożonych i świeżych. Posiadamy również specjalistyczne pojazdy do transportu zwierząt.

Posiadamy młodą, wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, podnoszącą swoje kwalifikacje przez szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne. W związku z ciągłym rozwojem firmy, liczba pracowników sukcesywnie się zwiększa i obecnie wynosi 70 osób.

Nasza misja to rozwój, dążenie do sukcesu przez sukces naszych klientów i partnerów.

 

TRANSPORT CHŁODNICZY

MIĘS-POL Adam Jończyk oprócz działalności produkcyjnej posiada również oddział zajmujący się międzynarodowym transportem chłodniczym.

Zakres naszych usług obejmuje całą Europę, zapewniamy szybką, terminową i profesjonalną realizację przyjętych zleceń transportowych. Dla każdego klienta przygotowujemy ofertę dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

Oddajemy fo Państwa dyspozycji nowoczesny tabor, przystosowany do przewozów mięsa na wisząco (specjalistyczne chłodnie hakowe) oraz artykułów spożywczych schłodzonych, mrożonych i świeżych. Każdy nasz pojazd posiada:

  • możliwość transportu w zakresie temperatur od -25°C do +25°C
  • dwa urządzenia rejestrujące temperaturę w trakcie transportu, w tym jedno z bezpośrednim wydrukiem przy rozładunku towaru
  • ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej na przewożony towar (300 000 €)

Jesteśmy głęboko przekonani, że współpraca z naszą firmą przyniesie Państwu wiele satysfakcji i zadowolenia.

Zapraszamy do współpracy!

 

Czytaj także:

 

 

 

 

Ćwierci wołowe kompensowane

 

 

 

 

 

Ubój i rozbiór żywca wołowego- ćwierćtusze wołowe od producenta- lubelskie

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.