Wołowina na steki, sezonowana producent P.P.U.H. Henryk Kowalczyk - O firmie - FirmyMiesne.pl portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Wołowina na steki, sezonowana producent P.P.U.H. Henryk Kowalczyk

telefon:
34 327 65 65
34 327 45 13
32 674 21 92
e-mail:
ppuh.hkowalczyk@wp.pl

Odsłon: 35762

O firmie

Wołowina sezonowana na steki- gdzie kupić?

Dobrze trafiłeś, bo naszą pasją jest wołowina.

Zakład Rozbioru Mięsa Wołowego w Bargłach koło Częstochowy (województwo śląskie) specjalizuje się

w produkcji wołowiny dojrzewającej na steki.

Do produkcji mięs sezonowanych zostaje przed ubojem wysegregowane bydło pochodzące z małych gospodarstw,

żywione paszami własnymi: siano, sianokiszonka, kiszonki, śruty zbożowe.

Wołowina dojrzewająca na steki produkowana jest z antrykotu b/k, polędwicy, rostbefu b/k.

Mięso pochodzi z bydła o wieku do 30 miesięcy o białym zabarwieniu tłuszczu.

 

Firma proponuje również elementy mięsa wołowego m.in. polędwicę wołową, rostbef, antrykot, górną zrazową,

dolną zrazową, skrzydło, mięsień podgrzebieniowy i inne elementy.

Zobacz zakładka produkty.

 

      

 

 

Firma została założona w 1990 roku jako sklep mięsny, w następnym roku powstał drugi sklep. W 1993 roku rozpoczęto ubój zwierząt rzeźnych na początku na potrzeby własnych sklepów a później również innych zakładów produkcyjnych i hurtowni. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Henryk Kowalczyk tworzą: Ubojnia Bydła i Zakład Rozbioru Mięsa. Zakłady położone są w odległości około 1,5 kilometra od trasy DK-1 w okolicach Częstochowy. Od czerwca 2008 roku rozpoczęto rozbiór mięsa w nowo wybudowanym nowoczesnym zakładzie spełniającym wymogi UE w Bargłach. Obecnie zakład zatrudnia 35 osób, docelowo planuje zatrudnienie około 80 osób. Od stycznia 2011 roku na terenie zakładu w Bargłach rozpoczęto drugi etap rozbudowy, który obejmuje budowę nowoczesnej ubojni oraz linię do produkcji nawozów mineralno-organicznych. Firma dysponuje własną bazą transportową, która dostarcza towar bezpośrednio do magazynu Klienta. Zakład rozbioru prowadzi rozbiór ćwierci wołowych (głównie z bydła młodego pochodzenia krajowego) na elementy kulinarne. Nowy zakład rozpoczął dynamiczną ekspansję na rynkach województwa śląskiego, całego kraju, Unii Europejskiej oraz krajów trzecich. Ze względu na wysoką jakość wyrobów pozyskał w krótkim czasie wielu odbiorców do których należą hurtownie oraz duże sieci handlowe. Oferuje w ciągłej sprzedaży całą gamę elementów kulinarnych z mięsa wołowego pakowanych lub luzem. Rozbiór utrzymany jest w 48 godzinnym rytmie uboju.

Wychodząc naprzeciw potrzebom dynamicznie rozwijającego się rynku gastronomicznego jako jedna z nielicznych firm w kraju firma oferuje tzw. ”mięsa wołowe sezonowane”. Uruchomienie naszej nowej ubojni w pierwszym kwartale 2012 roku otworzy przed nami nowe rynki zbytu, ponieważ plany budowy zostały przystosowane do wymagań produkcji mięs koszernych oraz uboju rytualnego Halal.

 

Czytaj także:

 

 

Wołowina nie tylko na steki z polskiego zakładu – zdrowie i smak

 

 

 

 

Firma Henryka Kowalczyka „Wzorowym Agroprzedsiębiorcą RP 2013”

 

 

 

Wołowina na steki nagrodzona

 

Wołowina na steki dla restauracji, hurtowni i sklepów spożywczych- czyli o wołowinie sezonowanej

 

 

 

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.