FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Dystrybutor mięsa, wędlin, drobiu -kujawsko-pomorskie DROBIMAX

Drobimax – kompleksowość, profesjonalizm, partnerstwo

Firma handlowa Drobimax funkcjonuje na rynku od 1995 roku. Początkowo działała jako hurtownia drobiarska, jednak ze względu na rozwój działalności przedsiębiorstwo poszerzyło pole swojej aktywności.

I tak w roku 2000 wprowadzone zostały wyroby wędliniarskie oraz mięso czerwone. Biorąc zaś pod uwagę zmiany, zachodzące na rynku krajowym, firma Drobimax postanowiła zakupić Zakład Rozbioru Mięsa i tym samym stała się konkurencją dla innych przedsiębiorstw, działających w tym segmencie sprzedaży. W międzyczasie powstała została również spółka Centrum Mięsne Drobimax II, której celem jest ekspansja na rynki dotychczas dla firmy niedostępne. Firma Drobimax jest więc przedsiębiorstwem o charakterze kompleksowym, kierującym swoją ofertę zarówno do zakładów mięsnych, jak również sklepów oraz klientów końcowych. Plany firmy Drobimax na przyszłość obejmują rozbudowę Zakładu Rozbioru Mięsa , ekspansję terytorialną przedsiębiorstwa oraz dostawę towarów do sieci międzynarodowych.

 

W skład Grupy Drobimax wchodzi 6 firm:

- Hurtownia Mięsa i Wędlin Drobimax

- Centrum  Mięsne Drobimax II

- Zakład Rozbioru Mięsa

- TOP Transport

- Sklepy Partner

- Zakład  Produkcyjny TOPIK

 

Hurtownia mięsa i wędlin Drobimax, Centrum Mięsne Drobimax II

        

 

Obecnie Drobimax to firma zajmująca się dystrybucją wędlin, mięsa, drobiu oraz serów na obszarze województw: kujawsko-pomorskiego, wielkopolskiego, pomorskiego, warmińsko-mazurskiego i zachodniopomorskiego. Jednocześnie jest jednym z największych dystrybutorów wspomnianych towarów. Firma Drobimax posiada w swojej ofercie produkty czołowych polskich producentów - między innymi takich, jak: Drobimex, Balcerzak, Duda, Nove,  Kaminiarz, JBB, Łukosz, Kabanos, Indykpol, Tarczyński, Kier, Krakus, Morliny, Madej&Wróbel, Mazury oraz wiele innych.

Elementy drobiowe z kurczaka, elementy mięsa wieprzowego pochodzą z Zakładu Rozbioru Mięsa z Szubina. Szeroka współpraca z zakładem rozbioru stanowi gwarancję pełnej oferty elementów mięsnych oraz ich dostępności dla klientów. W efekcie oferta Drobimaxu jest atrakcyjna zarówno produktowo jak i cenowo.

Rozbudowana baza magazynowo-chłodnicza pozwala na wprowadzenie do oferty nowych produktów oraz na realizację dużych i nietypowych zamówień.

Zamówieniamożna składać telefonicznie, w dziale telemarketingu, pod numerem: 52 322 35 25, 664 407 701 i 664 407 702 od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-22.00, w sobotę w godzinach 7.00 - 12.00 oraz w niedzielę w godzinach 16.00-22.00. Zamówienia można także przesyłać faxem pod nr tel. 52 322 88 24.

W centrali firmy oraz w jej oddziałach prowadzona jest sprzedaż stacjonarna – każdy klient może więc sam dokonać zakupu oferowanych towarów oraz zapoznać się z aktualnymi promocjami.

Firma obsługuje m. in. sieć sklepów Gzella, Twój  Market, Intermarche, Dino, Chata Polska, Leclerc.Priorytetem firmy jest dostarczanie klientom najwyższej jakości mięsa, drobiu oraz wędlin. Doświadczenie i profesjonalizm personelu przekładają się na terminową realizację zamówień oraz dowóz towarów specjalistycznym transportem chłodniczym do firm klientów. Oferta skierowana jest do sieci sklepów, stoisk mięsnych, restauracji, hoteli, stołówek oraz firm cateringowych.

Dane firmy:

- Firma Handlowa Drobimax, ul. Dworcowa 56-58, 85-010 Bydgoszcz,
tel.: 52 322 35 25, 664 407 701, 664 407 702

- Centrum Mięsne Drobimax II, ul. Budowlana 4, 88-100  Inowrocław,
tel.: 52  353 38 01, 664 407 714

- Centrum Mięsne  Drobimax II, ul. Juliusza Kossaka 98, 64-920 Piła,
tel.: 67 212 64 56, 664 407 850

- Centrum Mięsne  Drobimax II, ul.  Łyskowskiego 37, 86-300 Grudziądz,

tel.: 56 644 13 20, 664 407 840

 

Zakład Rozbioru Mięsa   

Zakład Rozbioru Mięsa  jest firmą zlokalizowaną w miejscowości Szubin w województwie kujawsko-pomorskim, zatrudniającą około 30 pracowników. Zakład dostosowany jest do wymogów unijnych i spełnia wszystkie wymagane kryteria pod względem bezpieczeństwa produkowanej żywności. System HACCP, całkowity nadzór zewnętrznej firmy audytującej etap produkcji oraz wykwalifikowany personel stanowią gwarancję zdrowej żywności.

Przedsiębiorstwo  zajmuje się rozbiorem mięsa wieprzowego i drobiowego, jak również sprzedażą uzyskanych w wyniku rozbioru elementów i mięs produkcyjnych. Oferta skierowana jest do hurtowni mięsno-wędliniarskich, zakładów mięsnych produkujących wędliny, wędzonki, przetwory mięsne oraz punktów gastronomicznych i hoteli.

 

Dane firmy:

ul. Sportowa 6, 89-200  Szubin, tel.: 52 384 33 18, 664 407 738, 664 407 717

 

TOP  TRANSPORT  

TOP Transport  jest firmą funkcjonującą w branży transportowej. Rodzaj świadczonej przez nią działalności został sklasyfikowany w Europejskiej Klasyfikacji Działalności jako towarowy transport drogowy. Firma TOP  posiada wyspecjalizowany tabor samochodowy 40 jednostek, wyposażonych w agregaty chłodnicze. Zamówienia swoich klientów przedsiębiorstwo realizuje w terminie 24 godzin od wpłynięcia  zlecenia , ponadto firma świadczy również usługi firmom spoza grupy.

Dane firmy:

ul. Dworcowa 56-58, 85-010 Bydgoszcz, tel.: 52 322 35 25, 664 407 711

 

 

Zakład  Produkcyjny  TOPIK

 

Zakład   zajmuje się wytopem tłuszczy  spożywczych i produkcją  smalcu wieprzowego - płynnego  oraz w blokach 12 kg a także  uzyskiem  skwarki spożywczej. 

 

Dane  Firmy :

ul.. Sadykierz 12  87-400  Golub-Dobrzyń   tel. 516 582 969 

 

Sklepy  Partner 

W skład grupy wchodzi również sieć Partner. Są to wyspecjalizowane sklepy, oferujące sprzedaż różnego rodzaju mięsa, wędlin oraz serów.

Dane firmy:

ul..Śniadeckich  37    85-011  Bydgoszcztel.: 664 407 720

Adresy sklepów:

- Kcynia ul. Rynek 25

- Nakło ul. Dąbrowskiego 1

- Więcbork ul. Hallera 5/2

- Chełmża ul. Sikorskiego 39

- Unisław ul. Lipowa 26

- Bydgoszcz ul. Plac Piastowski (Targowisko)

- Bydgoszcz ul. Śniadeckich 37

-Barcin   ul. Artylerzystów  1B

- Inowrocław  ul. Kusocińskiego 3F 

 

Firma Drobimax otwarta jest na współpracę z przedsiębiorstwami stawiającymi na jakość, ceniącymi partnerską współpracę i własny rozwój oraz satysfakcję konsumentów. W ofercie Drobimaxu znaleźć można różnorodną gamę produktów, poszukiwanych i cenionych przez konsumentów. Dodatkową korzyść stanowi fakt, że jako dynamicznie rozwijająca się firma, Drobimax zapewnia wsparcie marketingowe oraz pomoc w zaspokajaniu oczekiwań klientów firm, które zdecydują się na współdziałanie. Drobimax zaprasza do współpracy wszystkie przedsiębiorstwa – bez względu na wielkość sklepu czy stoiska.

W roku 2015  firma została  wyróżniona przez  Krajowy Rejestr Długów i otrzymała  Złoty Certyfikat Rzetelności. Również  w tym samym roku firma zdobyła prestiżowe wyróżnienie nadawane przez firmę  Bisnode Certyfikat Wiarygodności Biznesowej.

 

Hurtownia mięsa i wędlin- Drobimax

Czytaj także:

  1. 20 lat na rynku - Ryszard i Remigiusz Sadowscy, firma Drobimax

  2. Mięso wieprzowe, elementy z kurczaka. Hurtownia mięsa i wędlin Drobimax


Autor: Materiał promocyjny firmy DROBIMAX

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.