FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Reklama w portalu FirmyMiesne.pl

 

Dzień dobry! Jesteś na portalu FirmyMięsne.pl. Jeśli trafiłeś na portal, oznacza to, że docieramy do tych, którzy nas potrzebują. Zobacz, co jesteśmy w stanie Ci zaoferować. Możesz być pewien, że jesteś w dobrych rękach.

Już od 8 lat misją naszego portalu jest pomoc w nawiązywaniu kontaktów między firmami mięsnymi a szeroko pojętym handlem hurtowym, detalicznym, eksportem oraz gastronomią. Oznacza to, że jako jedyni na rynku docieramy do tak szerokiej grupy odbiorców, proponując jednocześnie elastyczne i rozbudowane rozwiązania.

 

Z naszej platformy korzysta około 14  tysięcy użytkowników miesięcznie i wciąż przybywa nam zainteresowanych i zadowolonych z naszych usług. Świadczy o tym ponad 50%-owy wzrost odwiedzin na naszej stronie w ciągu 2014 roku!

 

Widzisz więc, że można nam zaufać. Jesteśmy przekonani, że nasz sukces = Twój sukces.

 

Portal FirmyMięsne.pl oferuje Ci ogromne możliwości działania:

- dodasz swoją firmę do naszego katalogu, dzięki czemu zaistnieje ona w świadomości potencjalnych kontrahentów,

- dotrzesz ze swoimi produktami zarówno do dużych sieci handlowych, jak i klientów lokalnych i regionalnych,

- skorzystasz z nowych, ciekawych rozwiązań reklamowych – tradycyjny produkt i nowoczesne rozwiązania mogą iść w parze!

 

Ale to nie wszystko.

 

Pracując w handlu, wiesz z pewnością, jak ważna jest reklama. Jeśli nie zareklamujesz swojej firmy lub produktu, nie trafisz do odbiorców.

 

Wiesz też, że promocja, reklama firmy i produktu nie zawsze okazuje się skuteczna. A przecież inwestujesz w nią swoje pieniądze, więc chciałbyś, aby zainwestowane środki nie tylko się zwróciły, ale także pomnożyły.

Wiemy, jak Ci w tym pomóc.

 

Wiemy, jak możesz zaoszczędzić cenny czas i dobrze zainwestować zarobione pieniądze. Wystarczy, że powierzysz nam, profesjonalistom z wieloletnim doświadczeniem w branży reklamowej i marketingu, swój produkt.

A my dobierzemy odpowiednią dla niego reklamę.

 

A może masz własny pomysł na wypromowanie produktu i potrzebujesz wsparcia w jego realizacji?

Też Ci pomożemy.

 

Aby całościowo wesprzeć Twoją firmę i produkt oraz w ekspresowym tempie wyprowadzić go na szczyty, przygotowaliśmy dla Ciebie rozwiązana promocyjno-reklamowe w postaci pakietów reklamowych, które idealnie możesz dopasować do swoich potrzeb. Wiemy, że prowadząc firmę musisz działać wielozadaniowo, dlatego tak samo działamy dla Ciebie. Postaw na skuteczność i profesjonalizm!

 

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8.00–17.00.

 

Czekamy na Ciebie!

 

Zadzwoń: +48 694 760 702; +48 533 115 430.

 

 

 

Zadzwoń już teraz  i sprawdź co przygotowaliśmy dla Ciebie.