FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Firma KMTECH – Polski producent maszyn i linii technologicznych dla zakładów mięsnych

Linia uboju trzody

 

Firma KMTECH jest polskim producentem maszyn i linii technologicznych do uboju i rozbioru zwierząt rzeźnych. Działa na rynku polskim oraz zagranicznym od ponad 12 lat. Dzięki głębokiej wiedzy technologicznej, która w połączeniu z innowacyjnymi rozwiązaniami pozwala spełniać oczekiwania klientów. Firma posiada dział konstrukcyjny, w którym pracują wykwalifikowani inżynierowie.

Przedsiębiorstwo realizuje nowo powstające inwestycje lub wykonuje modernizacje pracujących przedsiębiorstw.  Wszystkie rozwiązania proponowane przez firmę są na bieżąco konsultowane z Inwestorem aby sprostać jego oczekiwaniom oraz dopasować je do potrzeb i specyfiki zakładu.

Wśród pracowników są wydzielone 3 ekipy montażowe; w razie potrzeby - przeprowadzane są szkolenia pracy na dostarczonych urządzeniach, a także obsługa serwisowa.

Posiadanie odpowiednio wyposażonego parku maszynowego  pozwala firmie KMTECH produkować wszystkie wymienione urządzenia. W ofercie można znaleźć:

- Kompletnie wyposażone linie do uboju trzody z wydajnością do 240 szt/godz. oraz kompletne linie do uboju bydła z wydajnością do 60 szt/godz.

Firma proponuje również węzły technologiczne lub pojedyncze urządzenia: przepędy, boksy i urządzenia do ogłuszania, wanny wykrwawiania,  oparzelniki, szczeciniarki, opalarki do tusz, myjki biczowe i szczotkowe, różne przenośniki, podesty robocze, ześlizgi, kolejki transportowe, wyposażenie drobne: haki, pęta, rozpieracze, umywalki stanowiskowe, sterylizatory do noży itp.

- Kompletnie wyposażone linie rozbiorowe: różnego rodzaju przenośniki transportowe, stoły i inne wyposażenie.

-Linię do rozbioru głów wieprzowych na ciepło polecaną średnim i dużym zakładom, która pozwala zmniejszyć koszty obróbki głów przy jednoczesnym pozyskaniu dodatkowego surowca.

-Linie do obróbki jelit wieprzowych i wołowych, które występują w wersji  pełnej ( do około 120 kpl/godz)  oraz skróconej ( do około 80 kpl/godz), w skład linii wchodzą: opróżniarki jelit,  gniatarka, gniatarko-szlamiarka, przenośniki oraz pojemniki.

-Magazyny grawitacyjne : znajdują zastosowanie głównie tam gdzie przy zróżnicowanym asortymencie produkty mają szybką rotację. Magazyn składa się z sytemu regałów i przenośników rolkowych po których pojemniki z mięsem przemieszczają się grawitacyjnie.

-Wieże do gotowania i parzenia wędlin kilkunastu typów; możliwe wykonanie na podstawie rysunku zamawiającego.

-Obrotnicę palet (inwerter), która jest przeznaczona do wymiany lub usunięcia palet.

-Ramiona przeładunkowe stacjonarne (montowane na ekspedycji) lub mobilne (montowane w samochodach), ułatwiające przeładunek tusz.

Produkty i rozwiązania spełniają warunki określone w przepisach polskiego prawa oraz normy Unii Europejskiej. Innowacyjne koncepcje, wysoka jakość i solidne wykonawstwo, a także dobry kontakt na każdym etapie realizacji - gwarantują spełnienie oczekiwań każdego odbiorcy. 

 

Producent linii ubojowych i rozbiorowych KMTech Sp. z o.o.