FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Lampy LED Profe dla zakładów przemysłowych - rozmowa z Jackiem Wójcikiem

Firma Led Profe prowadzi działalność na rynku polskim od roku 2014, a siedziba znajduje się w Gostyninie. Co jest główną specjalizacją?

Podstawowym profilem działalności jest produkcja lamp LED. Specjalizujemy się w produkcji wydajnych lamp LED mających zastosowanie głównie w przemyśle, również w przemyśle mięsnym. Korzystamy tylko z wysokiej jakości komponentów sprawdzonych i renomowanych marek. Swoje produkty kierujemy głównie do świadomych odbiorców, którzy doceniają m.in. wysoką jakość, a także zwracają uwagę na zyskowność i rentowność inwestycji oraz środowisko.


Dlaczego zdecydowaliście się na prowadzenie działalności związanej z profesjonalnym oświetleniem ledowym?

Przed rozpoczęciem działalności w tej branży, dostrzegliśmy duży potencjał tych właśnie produktów. Korzystanie z naszych lamp, to nie tylko generowanie oszczędności dzięki zmniejszeniu się rachunków za energię elektryczną, ale także znaczne zmniejszenie emisji CO2. Świadomy konsument zwraca uwagę na ten czynnik, podejmując decyzję zakupową sprawdza, czy producent jest odpowiedzialny społecznie. Warto być pro ekologicznym, bo ten rynek dynamicznie się rozwija.
Przedsiębiorstwa powinny już teraz rozpocząć działania zmierzające do poprawy jakości środowiska naturalnego zmniejszając np. zanieczyszczenie powietrza. 
W najbliższych czasie przedsiębiorstwa będą praktycznie zmuszone, aby unowocześnić systemy oświetlenia w swoich zakładach nie tylko ze względu na oczekiwanie konsumentów i przepisy, ale w głównej mierze ze względu na stale rosnące ceny energii, która ma ogromy wpływ na końcową cenę produktów i usług.

  


Jakie rodzaje oświetlenia dedykujecie dla zakładów mięsnych, które można zainstalować na produkcji, magazynie, mroźni, a także w biurach?

Wszystkie lampy z linii przemysłowej są przystosowane do pracy w trudnych warunkach i mogą być zastosowane na produkcji oraz w innych pomieszczeniach specjalnych w zakładzie. Z uwagi na różną budowę lamp i ich właściwości, mając na uwadze różny charakter i przeznaczenie pomieszczeń, zawsze proponujemy klientom dedykowane rozwiązanie do wybranego pomieszczenia. Dla hal magazynowych i wysokiego składowania, chłodni i mroźni będą to lampy z serii HighBay and HighRack, do niższych pomieszczeń produkcyjnych oraz magazynowych będą to lampy z serii ICE oraz model przemysłowy 20. Do pomieszczeń biurowych proponujemy panele do sufitów podwieszonych i natynkowych seria LP14, do łazienek i korytarzy typowe downlight’y oraz plafony, które mogą być wyposażone
w czujniki ruchu i zmierzchowe, w celu jeszcze efektywniejszego zmniejszenia energii. Na wszystkie nasze lampy udzielamy 5 letniej gwarancji.


Każdego roku znacząco wzrasta liczba firm produkcyjnych i handlowych, które rezygnują z tradycyjnego oświetlenia na rzecz ledowego. Jakie czynniki według Pana zachęcają do takiej inwestycji?

Od roku 2015 obserwujemy znaczący wzrost inwestycji w zakresie modernizacji oświetlenia. W chwili obecnej technologia LED jest już powszechnie dostępna. Firmy rozpoczynając modernizację dokonały analizy opłacalności projektów, pod uwagę biorą nie tylko stopę zwrotu z  inwestycji, ale równie obecne koszty eksploatacji oraz poprawę warunków oświetleniowych w zakładzie. Tradycyjne oświetlenie w wielu obiektach, szczególnie w sektorze przemysłowym, zużyło się technicznie, a koszty eksploatacji są ogromne, co ma znaczący wpływ na rentowność.


Proszę opowiedzieć o całym procesie wymiany czy też instalacji takiego oświetlenia - w jaki sposób ona przebiega i jak szybko się zwraca?

Mamy przygotowany model współpracy, polegający na badaniu potrzeb klienta. Na podstawie tych badań przygotowujemy analizę opłacalności i zwrotu
z inwestycji, która najczęściej zwraca się od 2 - 5 lat. Naszym celem jest to, aby klient dokonał racjonalnego i najlepszego wyboru, z którego będzie zadowolony. Obecnie, ze względu na okres letni przygotowaliśmy superpromocję na wybrane i specjalnie dedykowane lampy dla zakładów mięsnych - zapraszam serdecznie do kontaktu.

 

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat lamp LED Profe kliknij tutaj.

 

  • tomek: 2017-06-04 21:50:38
    ciekawie się to czyta.Oświetlenie musi być dobrane odpowiednio aby przyniosło korzyści
  • Zolo: 2017-05-10 21:23:00
    Polecam oświetlenie