FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Produkty Nomax podkreślają markę producenta - rozmowa z Markiem Stęplem, dyrektorem d.s. rozwoju sprzedaży

Remigiusz Zagraba: Firma Nomax Trading to jeden z najbardziej znanych producentów i dostawców opakowań dla zakładów mięsnych w Polsce i za granicą. Państwa specjalizacją są siatki wędliniarskie Nomanet i osłonki tekstylne Viscoflex. Czy Państwa klientami są tylko duże firmy mięsne, czy współpracujecie także z małymi masarniami? Jeśli tak, to jaka oferta jest dla nich dedykowana?

Marek Stępel: To prawda – udało nam się wypracować rozpoznawalność nie tylko w Polsce, ale i w wielu miejscach na całym świecie. Staramy się tak przygotowywać ofertę siatek i osłonek, by była atrakcyjna nie tylko dla dużych zakładów, ale i dla rodzinnych wytwórni. To dla nas bardzo ważny segment. Dziś konsumenci coraz częściej wybierają produkty mniejszych, lokalnych zakładów mięsnych. Dla wielu mała produkcja jest synonimem naturalności, wytwarzania wyrobów bez sztucznych dodatków, bez chemii, w tradycyjny sposób. Ten zauważalny wzrost zainteresowania ofertą małych producentów sprawia, że coraz częściej zakłady te sięgają po siatki czy osłonki, dzięki którym mogą lepiej promować swoje wyroby i komunikować ich pochodzenie. Produkty takie jak siatka HangNet czy BrandNet albo osłonka Viscoflex Smoke pozwalają podkreślić markę producenta i wyróżnić wyrób w ladzie.


R.Z.: Obecnie obserwujemy niemal wyścig w branży mięsnej, polegający na wprowadzaniu nowych linii produktowych, smakowych i funkcjonalnych. W jakim kierunku będzie podążała branża mięsna w Polsce: tradycyjnym, produktów prozdrowotnych, a może smaki świata?

M.S.: Najnowsze trendy i badania pokazują, że klienci robią się coraz bardziej wymagający i oczekują szerokiego wachlarza dostępnych produktów, które cechują się wysoką jakością. Sami także od dłuższego czasu obserwujemy, że w oczach konsumentów stale rośnie znaczenie pochodzenia produktów. Wyroby polskie, tradycyjne czy regionalne są obecnie najpopularniejsze i ich udział w rynku zwiększa się. Ważne są także certyfikaty, potwierdzające wysoką jakość, sposób i miejsce produkcji wyrobu mięsnego. Dla konsumenta w sklepie taki certyfikat na opakowaniu to gwarancja jakości. Widoczny jest także wzrost popularności produktów drobiowych. Ponadto, coraz lepiej sprzedają się produkty w ciekawych, oryginalnych opakowaniach, które podkreślają ich specjalne, prozdrowotne walory.


R.Z.: Który z Państwa produktów okazał się z perspektywy czasu największym hitem na rynku, a jakie produkty obecnie mają największe powodzenie?

 M.S.: Jeśli chodzi o segment siatek Nomanet, to hitem okazały się siatki w kolorze juta. Produkty w tych siatkach wyglądają bardzo tradycyjnie i naturalnie, dzięki czemu rodzą dobre skojarzenia wśród konsumentów. Z kolei producenci najbardziej cenią sobie siatki łatwozdejmowalne, które znacznie ułatwiają proces produkcji. One także okazały się hitem na rynku. Jeśli zaś chodzi o osłonki Viscoflex, to najpopularniejsze są te, na których można umieścić swój indywidualny nadruk. Nawiązuje to do trendu personalizacji produktów mięsnych. Ciekawe projekty osłonek, nawiązujące do tradycji, zdecydowanie sprzedają się najlepiej.

 

Nomax Trading Sp. z o. o.

  telefon: 32 390 81 00                e-mail:marketing@nomaxtrading.eu             www: nomaxtrading.eu
 


 


Autor: Materiał promocyjny firmy NOMAX TRADING
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.