FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Przewóz mięsa - Bik Transport

 

„Mamy duże doświadczenie w  przewozach chłodniczych. Staramy się, aby nasze usługi były najwyższej jakości” – mówi Bogdan Jagiełło, właściciel firmy BIK Transport Logistyka.

 

-Świadczycie Państwo specjalistyczne usługi przewozu mięsa. Co jest najważniejsze w takiej dostawie?

Najważniejsze jest, aby dostarczone mięso nie uległo obniżeniu jakości podczas transportu. Żeby to osiągnąć muszą być spełnione podstawowe warunki - regularnie myta i dezynfekowana chłodnia, stałe utrzymywanie wymaganej temperatury podczas transportu, właściwe przygotowanie mięsa do transportu oraz punktualny załadunek i rozładunek.

-Kim są Państwa klienci? Jakich klientów obsługujecie i dlaczego warto wybrać do współpracy Waszą firmę?

Naszymi klientami są producenci, pośrednicy, hurtownie. Obsługujemy wszystkich klientów, zarówno duże zakłady jak i małe firmy zajmujące się pośrednictwem w sprzedaży mięsa.

Nasza firma istnieje na rynku od 1991 r. Mamy duże doświadczenie w wykonywaniu przewozów chłodniczych. Staramy się, aby nasze usługi były najwyższej jakości.

 

-Jakie rodzaje mięsa Państwo przewozicie ? 

Przewozimy mięso przeznaczone do spożycia, zarówno świeże jak też mrożone.

 

-Jakie terminy dostaw zapewniacie na terenie Polski, a jakie poza granicami kraju, i co ma na  to wpływ ?

Jeździmy głównie za granicę, do krajów UE, ale czasami zdarza sie nam transport po kraju. Szybkość dostawy zależna jest od odległości, dopuszczalnego czasu pracy kierowców, warunków drogowych, terminu wykonania usługi, któryuwzględnia te parametry. Nasze dostawy realizujemy terminowo.

 

Firma BiK TRANSPORT z siedzibą w Warszawie, funkcjonuje na rynku już ponad 20 lat. Od początku głównym profilem działalności były przewozy chłodnicze żywności, w tym mięsa i wędlin oraz leków. Początkowo firma miała zasięg tylko krajowy, obecnie prężnie rozwija się na rynkach  międzynarodowych.