FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Szubryt wdrożył innowacyjną siatkę BrandNet®!

Zakłady Mięsne Szubryt z Chełmca to kolejny klient Grupy Nomax, który wdrożył siatkę BrandNet®. „Smak góralskiej tradycji” zyskał wyjątkowe opakowanie, a tasiemka z nadrukiem „Producent wyrobów tradycyjnych” przykuwa wzrok niczym czerwone korale, które dziewczynę wyróżniają z tłumu.

Szubryt to ludzie otwarci na nowości, u których dużą rolę w planowaniu produkcji i sprzedaży odgrywa estetyka. Bliskie są im idee wzmocnienia marki, branding. „Nasze rozmowy rozpoczęły się w lipcu 2016 roku” - wspomina Mariusz Zawiślak, manager ds. klientów kluczowych. - „To właśnie wtedy Szubryt zainteresował się personalizowaniem produktów gotowych.”

Jak ważne jest budowanie świadomości marki, wie każdy specjalista ds. marketingu. Pierwszym krokiem utrwalania w umysłach konsumentów faktu istnienia konkretnej marki jest jej wyodrębnienie spośród innych, podobnych. Nasze dedykowane siatki to właśnie mają na celu.

Konrad Kołodziejczyk odpowiedzialny za marketing Z.M. Szubryt jest przekonany, że wdrożenie BrandNet® stało się ważnym punktem rozwoju strategii marketingowej przedsiębiorstwa. „Zastanawiając się nad celowością i skutecznością siatek BrandNet®, stawialiśmy sobie mnóstwo pytań.” - mówi. - „Po pierwsze: Cóż taka tasiemka przy siatce może zdziałać?” Niby odpowiedzi są oczywiste, tyle że różne dla różnych ludzi i z tą oczywistością wcale nie jest tak do końca „CLEAR” . Zapytałem jedną z osób odpowiedzialną w naszym w sklepie za zakupy –„ Co Pani sądzi o tej siateczce?”. Padła odpowiedź: „ Jak się ma sprzedać, to się sprzeda. Smak sam się obroni. Najważniejsza jest cena”. Przez krótką chwilę zacząłem wątpić w zmysł sprzedażowy doświadczonego sprzedawcy. Pomyślałem jednak, że takie podejście spowodowane jest brakiem innowacji na rynku wędlin i że właśnie to jest przyczyną raczej negatywnego nastawienia. Czas i rynek miał jak zwykle wszystko zweryfikować. Po czasie okazało się, że faktycznie bronią się produkty dobre jakościowo i w dobrej cenie, ale klient musi je dostrzec w ladzie. Musi wiedzieć, że produkt istnieje. Oczywiście, sprzedawca może i nawet powinien towar polecić. Tyle, że nie da się polecać wszystkiego naraz. I w tym BrandNet® jest nieoceniony. Ewidentnie kieruje uwagę klienta na nasz towar i skupia jego myśli na treści zamieszczonej na taśmie. Dobrze dobrane hasło już na „dzień dobry” wyróżnia nasz produkt i kierunkuje skojarzenia odbiorcy w określonym kierunku.”

Od pierwszych rozmów na temat możliwości wdrożenia takiej innowacji do zapoczątkowania sprzedaży upłynął cały rok. W tym czasie Mariusz Zawiślak koordynował poszczególne etapy realizacji projektu. Jednak warto było czekać. Bo jak przekonuje Konrad Kołodziejczyk: „Siatka BrandNet® to już nie tylko siatka na wędlinę, to sieć zastawiona na klienta! Zaryzykowałbym nawet stwierdzenie że ta siatka to taki nasz kolejny pracownik – ten, którego głównym zadaniem jest polecanie klientowi naszego towaru.”

Źródło: www.brandnet.grupanomax.pl

 

 

Nomax Trading Sp. z o. o.

telefon: 32 390 81 00, 32 390 81 01, 801 501 101
e-mail: marketing@nomaxtrading.eu
 
 
 

Autor: Materiał promocyjny firmy NOMAX TRADING

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.