FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Worki foliowe do wykładania skrzynek do mięsa - Garel Plast

Firma Garel-Plast zajmuje się produkcją folii PELD, PEHD, a także konfekcją opakowań wykonanych z tych folii. Szeroki zakres naszych możliwości pozwala na wykonanie opakowań z w/w folii o rozmiarach, grubościach, a także wzorach nadruku dostosowanych do indywidualnych życzeń odbiorców.

Nasza specjalizacja, to produkcja worków foliowych do wykładania skrzynek do mięsa.

 

Oferujemy worki oraz arkusze z folii LDPE oraz HDPE:

• bezbarwne,

• barwione,

• z nadrukiem do 8 kolorów,

• z mikroperforacją,

• z makroperforacją.

 
Starannie zdobywana wiedza i wieloletnie doświadczenie w branży opakowań, dynamika
i konsekwencja 
w działaniu, konkurencyjność cen, niezawodność dostaw, a także rzetelny i życzliwy stosunek do kontrahentów pozwoliły nam w krótkim czasie poszerzyć grono naszych odbiorców. Jesteśmy skuteczni, mamy motywację i możliwości a wyłącznym motorem naszego postępowania jest dbałość o interesy klienta i sprostanie jego wysokim wymaganiom.

Doświadczenie jakie zdobyliśmy, nowoczesny park maszynowy oraz wykwalifikowani pracownicy pozwalają dostosować nasze wyroby do potrzeb klienta. Zapewniamy terminowe dostawy korzystając z własnego transportu jak i usług firm spedycyjnych.

 

Przedsiębiorstwo jest w fazie ciągłego rozwoju. Od 2008 roku posiadamy wdrożony system zarządzania jakością w zakresie produkcji i sprzedaży opakowań foliowych ISO 9001:2008 oraz system zarządzania środowiskowego ISO 14001:2009.

Szczegółowe informacje o workach foliowych i produktach z folii uzyskacie Państwo kontaktując się telefonicznie z naszą firmą pod numerami 61 28 55 915, 691 059 016.

                    

Worki foliowe do wykładania skrzynek do mięsa- Garel Plast