FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Awex - producent wędlin i smalcu

telefon:
41 307 28 28
609 119 742
605 874 223
605 874 383
e-mail:
handlowy@awex.pl
dyrektor@awex.pl
www:

Odsłon: 247

O firmie

Firma AWEX powstała w 1996 roku w Kielcach (woj. świętokrzyskie).

Specjalizuje się w produkcji smalcu wieprzowego oraz produkcji wędlin.

 

 

W celu zbudowania przedsiębiorstwa o nowoczesnej technologii produkcji, zakład zakupił linię do ciągłego wytopu tłuszczu oraz linię do ciągłego schładzania. 

Urządzenia te charakteryzują się dużo większą wydajnością niż urządzenia do tradycyjnego przerobu tłuszczów zwierzęcych. 

 

W kwietniu 2004 roku AWEX s.c. została przekształcona w spółkę jawną. 

Od sierpnia 2001 zakład rozpoczął produkcję smalcu wieprzowego, stopniowo rozszerzając produkcję o smalce smakowe.

We wrześniu 2011r. uruchomiony został zakład przetwórstwa mięsnego, 

który kontynuuje tradycje powstałego na początku lat 90-tych zakładu masarskiego ,,AVEX". 

Receptury i tradycyjny sposób wytwarzania wędlin pozostały niezmienne, do nowej firmy przeszedł także doświadczony zespół masarzy.

Dzięki temu wyroby charakteryzują się niepowtarzalnym "swojskim" smakiem i unikalnym aromatem.

 

Oferta firmy AWEX

 

Smalce:

- smalec wieprzowy, 

- smalec świętokrzyski,

- smalec łysogórski,

- smalec ze skwarkami,

- smalec ze skwarkami w batonie

- smalec w bloku.

 

Wędliny:

- kiełbasy,

- salcesony,

- wyroby podrobowe,

- wędzonki.

 

Od stycznia 2013 roku produkty te są dostępne również w sklepie zakładowym, który znajduje się w Daleszycach przy ulicy Kościuszki 59.

 

 

   Podstawowym celem i zamiarem firmy „AWEX” jest stałe dążenie do zaspokojenia potrzeb i wymagań Odbiorców,

szczególnie w zakresie wysokiej jakości i bezpieczeństwa oferowanego produktu.

   Urzeczywistnianie tego celu zostało osiągnięte przez realizację zasad Dobrej Praktyki Higienicznej i Dobrej Praktyki Produkcyjnej

oraz wdrożenie i utrzymanie systemu HACCP opartego na siedmiu zasadach opisanych w Kodeksie Żywnościowym Codex Alimentarius Commission.

 

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.