FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Bury Sp. z o.o. - Najwyższe standardy w transporcie mięsa, wędlin i mrożonek

telefon:
603 993 122
e-mail:
transport@bury.pl
www:

Odsłon: 706

O firmie

Firma Bury Sp. z o.o. powstała w 1992 r. Od 25 lat wypracowała sobie pozycję jednego z najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw w południowo-wschodniej Polsce.

Dywizja transportowa powstała w 2002 r. jako odpowiedź na potrzeby spółki w zakresie importu i eksportu owoców i warzyw. Jesteśmy członkiem ZMPD.

Od roku 2016 posiadamy certyfikat TAPA świadczący o zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

 

 

Działamy na terenie całej Europy. Flota, którą obecnie dysponujemy to 90 nowoczesnych i ekologicznych pojazdów. Nasze zestawy składają się z ciągników MAN TGX oraz naczep Schmitz i Krone o ładowności do 22.500 kg.

Odpowiadając na potrzeby naszych Klientów, zdywersyfikowaliśmy naszą flotę pod kątem możliwości przewozowych.

Posiadamy w ofercie chłodnie z podwójną podłogą (tzw. doubledecker) mogące przewozić nietypowe, delikatne ładunki oraz chłodnie tzw. "hakówki" przeznaczone do przewozu świeżego mięsa w postaci półtuszy.

Każdy zestaw jest wyposażony w agregat chłodzący firmy Carrier, który może pracować w zakresie temperatur od -25C do + 20C, zarówno w trybie ciągłym,
jak i cyklicznym (automatycznym).
Nasze auta mają możliwość wykonywania wydruków termograficznych oraz zaopatrzone są w monitoring GPS, co gwarantuje pewność i bezpieczeństwo nawet najbardziej wrażliwych ładunków, jak także możliwość natychmiastowej reakcji w sytuacji kryzysowej.

Dbamy o środowisko naturalne. Wszystkie nasze ciągniki spełniają surową normę emisji spalin EURO V. Każde auto posiada system AdBlue, który dodatkowo redukuje toksyczność spalin.

Możemy poszczycić się doświadczoną i kompetentną kadrą. Nasi kierowcy pracując w podwójnych obsadach, dojeżdżają do klientów w najkrótszym możliwym czasie, co gwarantuje zachowanie najwyższej jakości przewożonych produktów.

Naszymi klientami są międzynarodowe koncerny, sieci handlowe jak również małe i średnie przedsiębiorstwa produkcyjne i handlowe.