FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Hale, chłodnie, mroźnie (komory)- BRUCHA

telefon:
604 512 652
e-mail:
i.wojcik@brucha.com

Odsłon: 1137

O firmie

 

 

 

 

Mgr Izabella WÓJCIK

telefon: +48 604 512 652
e-mail: i.wojcik@brucha.com

Przedstawicielstwo handlowe POLSKA BRUCHA 

 

 

Firma BRUCHA została założona w 1948 roku w Michelhausen położonym w dolnej Austrii.

Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją komór chłodniczych, drzwi do chłodni, jak i produkcją płyt warstwowych BRUCHAPaneel do budowy hal, chłodni i mroźni.

Ponadto przedsiębiorstwo produkuje płyty z różnorodnymi powłokami dopuszczonymi do sektora przemysłowego.

Dzięki ponad 60-cio letniemu doświadczeniu Firma BRUCHA stała się ekspertem w sprawach budownictwa specjalnego w obszarze chłodniczym i mroźniczym jak i budowie magazynów CA oraz sterylnych pomieszczeń.

W ofercie Firmy BRUCHA znajduje się komplet płyt ściennych, dachowych jak i frontowych.

Wachlarz produktów firmy obejmuje również wiele akcesoriów oraz usługi przycinania na miarę.

Aktywna współpraca z architektami, państwowymi instytucjami nadzoru i kontroli, firmami montażowymi i z branżą budowlaną gwarantuje najwyższą jakość płyt warstwowych BRUCHA.

Przedsiębiorstwo BRUCHA zapracowało sobie na liczne narodowe i międzynarodowe certyfikaty potwierdzające wysoki poziom wyrobów.

Firma BRUCHA posiada m. in. certyfikat LEED oraz certyfikat FM Global (na płyty z rdzeniem poliuretanowym i wełną mineralną), na ściany zewnętrzne i wewnętrzne bez ograniczeń wysokościowych.

Czytaj także:

Izabella Wójcik z firmy Brucha, rozmowa o magazynach, chłodnia...

Budowa chłodni z płyt warstwowych- Brucha

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.