FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Urządzenia do taśmowania, półautomat, taśmowanie palet- Transaco Group

telefon:
+48 74 833 50 03
e-mail:
transaco@transaco.pl

Odsłon: 1237

Firma

Firma TRANSACO Group Sp. z o.o. od 1993 roku dostarcza na polski rynek urządzenia firmy STRAPEX, będąc wyłącznym dystrybutorem na rynku polskim.

Specjalizuje się w dostawach maszyn i urządzeń ręcznych do taśm PP/PET, ale dostarcza także kompletne linie

automatyczne do pakowania zawierające transportery, manipulatory, maszyny do owijania folią stretch,

urządzenia do etykietowania i inne niezbędne w procesie pakowania.

Wieloletnie doświadczenie i wsparcie wysokiej jakości urządzeniami firmy STRAPEX pozwoliły na zajęcie wiodącej pozycji

w zakresie dostaw ręcznych urządzeń zasilanych akumulatorem, maszyn i kompletnych linii pakujących dla wielu branż przemysłowych.

Oferujemy naszym klientom kompleksową obsługę:

  • maszyny i urządzenia,
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny,
  • części zamienne,
  • materiały do pakowania,
  • doradztwo w zakresie optymalizacji kosztów pakowania.
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.