FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

SUBUN - Zakład Rozbioru i Przetwórstwa Mięsa Sp. J. G. Buczek, R. Surała

telefon:
606 436 843
22 726 83 42
22 726 86 36
e-mail:
kontakt@subun.pl
www:

Odsłon: 4891

Informacje o firmie

Wędliny marki „SUBUN” to długoletnia tradycja produkcji i niepowtarzalny smak. Wyroby posiadają certyfikaty a także świadectwa weterynaryjne. Najbardziej rozpoznawalnymi produktami firmy SUBUN jest: Szynka z nogą, Szynka Baba, Kiełbasa Wiejska Tradycyjna oraz Schab Chłopski.

Oferta bogata jest w wyroby z mięsa wieprzowego, wołowego, drobiowego w postaci szynek, wędzonek, kiełbas cienkich, pasztetów oraz parówek.

Firma „SUBUN” to przedsiębiorstwo założone w 1993 roku w miejscowości Wincentów w województwie mazowieckim. Firma rodzinna z wieloletnią tradycją, na początku działalności specjalizowała się w sprzedaży wysokiej klasy mięsa wieprzowego i wołowego, którego odbiorcami byli klienci, hurtownicy a z czasem odbiorcy na rynku krajowym.

Zdobycie nowych rynków zbytu było nowym etapem rozwoju firmy- rozbudowano hale do rozbioru mięsa. Zwracając przy tym szczególną uwagę na nowoczesność, nowy sprzęt technologiczny, park samochodowy z odpowiednim wyposażeniem chłodniczym.

W roku 2004 właściciele zdecydowali o rozszerzeniu asortymentu dodatkowo o wędliny. Zakupiono w tym celu zakład przetwórstwa mięsa w Górze Kalwarii. W chwili obecnej obydwa zakłady są przystosowane do sprzedaży na rynek europejski. Firma wciąż dynamicznie rozwija się, modernizuje, po to żeby być w czołówce najlepszych, aby każdy klient kojarzył firmę SUBUN, jako producenta wyrobów DOMOWYCH i TRADYCYJNYCH.


Wyroby możecie Państwo zakupić w sieci sklepów „GRAŻKA” zlokalizowanych w:

* Tarczyn, ul Grójecka 7,

* Grójec, ul. Armii Krajowej 16,

* Warszawa,

    - ul. Hoża 43,

    - ul. Gotarda

* Góra Kalwaria,

    - ul. Pijarska 2,

    - ul. Dominikańska, 

* Zalesie Górne, ul. Pionierów 4,

* Konstancin, ul. Warszawska 36,

* Warka

    - ul. Czarneckiego 5,

    - ul. Warszawska 28,

* Otwock, ul. Karczewska 14,

* Sulejówek, ul. 3-go Maja 4,

* Błędów, ul. Sadurkowska 6 a,

* Chynów,

* Piaseczno

    - ul. Kościuszki 13,   

    - ul. Szkolna 13,

    - ul. Szkolna 13 c. 

 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 22 726 83 42, 22 726 86 36.

 

 

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.