Konserwy w różnych odsłonach - polski producent KM Okrasa - FirmyMiesne.pl portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Konserwy w różnych odsłonach - polski producent KM Okrasa

ZNIKAJĄ KONSERWY KM OKRASY, BO TO NAJLEPSZE NA TE CZASY

Dzisiaj przedstawić chcemy Państwu relację, jak kolejny produkt zakładów mięsnych Konsorcjum Mięsnego Okrasa Grupa Południe sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, czyli ,,KONSERWA” rezonuje z potrzebami klientów. W tym ujęciu słowo rezonuje znaczy według nas brać kogoś w obroty, przekonywać, że konserwę to nie tylko każdy powinien mieć na zapas, ale na co dzień na kanapkę, do pajdy chleba, na śniadanie, kolację, a nawet obiad.

W poprzednim artykule dodanym w sierpniu br. pisaliśmy o nowym produkcie zakładu tj. konserwach mięsnych jakie zaprezentowaliśmy w swojej własnej sieci naszym klientom.

W ramach przeprowadzonej akcji degustacyjnej zostaliśmy poddani mocnej i surowej ocenie naszych klientów. Przeprowadziliśmy ponad kilkadziesiąt akcji degustacyjnych w różnych punktach sklepowych o różnych lokalizacjach. Po prawie półrocznej akcji możemy zmierzyć się z kilkoma dla nas ważnymi wnioskami.

  1. Klient, jeśli coś jest smaczne i dobre kupi
  2. Klient, jeśli wyjdzie poza ramy tradycyjnego zastosowania konserwy – przekona się smakiem, zostanie zachęcony do zakupu konserwy
  3. Klient jeśli będzie miał zapasy konserwy będzie się czuł dobrze, będzie uspokojony, są bowiem takie czasy, które narzucają pewny tok myślenia o zaspokajaniu potrzeb – opinia klientów
  4. Klient kupował konserwy, bo cena jest niska, a są bardzo smaczne
  5. Klient kupował konserwę, bo jest produktem polskiego producenta

Pokazaliśmy zastosowanie konserwy w różnych odsłonach, co się bardzo klientom podobało, zaś samo wyjście do klienta z prośbą o ocenę produktu znalazło dobry odbiór.

Nowa linia technologiczna jaką uruchomił zakład, pozwoli na ekspansję konserw w innych przestrzeniach handlu zewnętrznego, również zaspokoić potrzeby świadomych klientów w tych jakże niespokojnych czasach.

Konserwy jakie zakład produkuje znajdziecie pod nazwami: „Konserwa Szlagierowa KM Okrasa”, „Konserwa Przebojowa KM Okrasa”, „Konserwa Hitowa KM Okrasa ”.

 

Dr Joanna Ożarowska – Gaik Prokurent Spółki 

 

Konsorcjum Mięsne Okrasa Grupa południe Sp. z o.o.

telefon: 32 288 79 20, 502 402 242     e-mail: kontakt@kmokrasa.pl     www: www.kmokrasa.pl
 

Autor: Materiał promocyjny KM Okrasa
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.