FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Produkty, usługi, firmy w branży mięsnej
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Noże do trybowania mięsa - centrumnoży.pl

Noże do trybowania - rozbiór mięsa

Trybowanie mięsa, czyli proces wstępnej obróbki, polegający na usuwaniu takich części jak kości, chrzęści, skóry czy ścięgien jest bardzo wymagający i w obecnych czasach jakość trybowania może decydować o przewadze konkurencyjnej firmy mięsnej. Element mięsny, aby był doskonale wykrojony, wymaga dwóch aspektów. Pierwszy to właściwie przeszkolony pracownik, który w sposób profesjonalny i z niemal chirurgiczną precyzją odzieli od siebie części za pomocą odpowiednich narzędzi, które są tym drugim aspektem i to na nich skupimy dzisiaj uwagę. Niewątpliwie kluczowym atrybutem wykrawacza mięsa jest nóż, gdzie jakość i wygoda mają ogromne znaczenie. 

Na co warto, więc zwrócić uwagę wybierając nóż przeznaczony do rozbioru mięsa? 

Rękojeść noża powinna być wykonana z antypoślizgowego tworzywa oraz spełniać normy HACCP , zaprojektowana w sposób ergonomiczny, aby pasowała do każdej dłoni. Warto zwrócić uwagę na dostępną kolorystykę i kształty. 

Ostrze powinno być wykonane z wysokowęglowej stali nierdzewnej o optymalnej twardości. Warto zwrócić uwagę na stopień giętkości ostrza i jego rodzaje : elastyczny, półelastyczny lub twardy.

Gdzie można kupić szybko i w atrakcyjnej cenie dobre noże do trybowania mięsa?

W obecnych czasach jednym z najlepszych rozwiązań jest sklep internetowy specjalizujący się w sprzedaży profesjonalnych noży. Taki sklep to przede wszystkim szybka dostawa i atrakcyjna cena. W Polsce jest kilka sklepów, ale sklep www.centrumnozy.pl to więcej niż noże! Profesjonalne doradztwo i obsługa klienta, bezpieczeństwo produktów i Państwa danych oraz najwyższej jakości noże, to atuty sklepu centrumnoży.pl

 


Marka noży też ma znaczenie! 

centrumnoży.pl jest dystrybutorem  POLKARS S.C., firmy, która istnieje na polskim rynku od 1981 roku i jest największym w Polsce producentem noży rzeźniczych oraz narzędzi do przetwórstwa mięsnego, posiadającą ponad 30-letnie doświadczenie i praktykę w zakresie wytwarzania noży, specjalistycznej technologii i produkcji.

 

Noże rzeźnicze, masarskie dla zakładów mięsnych - centrumnoży.pl

telefon: + 48 59 30 70 310, 508 328 744   e-mail: biuro@centrumnozy.pl    www: centrumnozy.pl
 

Autor: Materiał promocyjny firmy centrumnoży.pl
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.