,,Polski handel w szachy gra’’... - FirmyMiesne.pl portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

,,Polski handel w szachy gra’’...

 
fot. WTG Holding
,,Polski handel w szachy gra... "
 
Dzisiaj jako przedstawiciel polskiej branży spożywczej nie bez przyczyny nadaję tytuł tej wypowiedzi właśnie taki ,,Polski handel w szachy gra’’... 
 
Kto na tym zyska, a kto kogo zrzuci z szachownicy ? czy dzisiaj konsument jest świadomy w jakiej grze uczestniczy ? Czy jest pionkiem, damą ? Czy rycerzem? Kto chce być królem w tej grze? 
 
Trudno obecnie uwierzyć, że Polacy nie potrafią bronić swoich pozycji rynkowych i i spojrzeć na tzw. Wojnę cenową między sieciami, w aspekcie gry którą toczą, aby unicestwić rodzime sieci polskie i małych drobnych wytwórców, jednocześnie skupiając wyłącznie na sobie uwagę. 
 
Od kliku lat kierunek jaki my, jako polska sieć sklepów obraliśmy jest inny - ma na celu produkować nie chemicznie, wspierać polskiego producenta i zachęcać swoich klientów do tego, aby zrozumiał, że robiąc zakupy u polskiego producenta, polskiego wytwórcy wspiera swój rodzinny budżet - budżet polski, popiera rozwój polskiej gospodarki i gromadzi podatki w polskim budżecie Państwa.  
 
Obecnie staramy się walczyć o świadomość naszych klientów i budować relację, że tradycja i jakość polskiego wyrobu jest dla nas najważniejsza. Nie chodzi o to, aby klient nie miał wyboru, ale chodzi o zbudowanie świadomości, że to my sami musimy się wspierać.
Polak, polka wspiera to co polskie, kupuje to co polskie, ocenia to co polskie i broni to co polskie.  
Dlatego też my jako Zakłady zatrudniające obecnie około 1200 osób - polskich pracowników, mocno się polaryzujemy na to co polskie.
 
Stąd dzisiaj dla Was specjalnie oferta naszych polskich tradycyjnych wyrobów hitowych, dedykowanych na Święta.
 
Już Was zapraszamy na :

- POLĘDWICĘ HITOWĄ

- SZYNKĘ HITOWĄ 

- SZYNKĘ HITOWĄ Z TŁUSZCZYKIEM 

- BALERON HITOWY  

- KIEŁBASĘ HITOWĄ

fot.WTG Holding
Dzisiaj też chcemy się podzielić z  Wami również dobrą wiadomością
tj. otrzymanym wyróżnieniem
 
 
fot. WTG Holding
Dodatkowo także chcemy poinfomować, iż nasze polskie konserwy tj. Konserwa Przebojowa i Konserwa Szlagierowa wysłane na konkurs ,,Produkt Najwyższej Jakości w przemyśle mięsnym 2024''   do Instytutu Biotechnologii Przemysłu Rolno - Spożyczwczego im. Prof. Wacława Dąbrowskiego Państwowy Instytut Badawczy, Zakład Technologii Mięsa i Tłuszczu  przeszły już pierwszy etap oceny i zakwalifikował się do następnego etapu - konkursu- badań chemicznych na zgodność z deklarowana przez Producenta Normą Zakładową lub Normą Polską. Analizy produktów zostaną wykonane w akredytowanym laboratorium Zakładu Technologii Mięsa i Tłuszczu IBPRS-PIB. 
 
Moje stanowisko jest takie, iż obecnie żaden europejski rynek zagraniczny nie daje takiego przyzwolenia jak w Polsce na ,,zabawę cenową'' konkurencji kosztem rodzimego handlu. Czemu to ma służyć i kto na tym zyska, a kto straci ? 
Twierdzę, iż jedynym sposobem na utrzymanie własnej marki i kierunku wsparcia rodzimych polskich wytwórców jest obecnie zjednoczenie się nas wszystkich aby zrozumieć kogo wspieramy i co bronimy w szerszej perspektywie. 
 
TRZYMAJCIE WIĘC ZA NAS KCIUKI RODACY, BO
Tylko razem z Wami możemy wygrać w te szachy… 
 
cóż Królowa zbija pionka ...
 
Joanna i Witold Gaik
 

Konsorcjum Mięsne Okrasa Grupa południe Sp. z o.o.

telefon: + 48 510 208 998, +48 509 731 400    e-mail: kontakt@kmokrasa.pl     www: www.kmokrasa.pl
 

Autor: Materiał promocyjny WTG Holding
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.