FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Siatka do wędzenia szynki, kluczem do zwiększenia sprzedaży

Jak zwiększyć sprzedaż produktów mięsnych ?

Takie pytanie stawia sobie dzisiaj niemal każdy właściciel masarni. Ważne jest jednak to, aby sprzedać z zyskiem, bo koszty prowadzenia zakładu mięsnego są obecnie wysokie, a w najbliższych miesiącach będą jeszcze rosnąć! Dobrym rozwiązaniem jest utrzymywanie wysokiej jakości swoich produktów, bo to zawsze jest opłacalne nie tylko w dłuższej perspektywie czasu, ale już teraz, bo klienci są coraz bardziej wymagający i z pewnością będą skłonni zapłacić więcej, ale tylko za wyroby mięsne najwyższej klasy!

A jak tę wysoką jakość utrzymać i pokazać ?

Jeśli chcemy pokazać klientom najwyższą jakość, a swoje produkty zaprezentować niemal jak działa sztuki, teraz jest taka możliwość. GRUPA NOMAX specjalizująca się dostawach opakowań dla branży mięsnej opracowała wzór, dzięki któremu produkty wyglądają efektownie, ekskluzywnie i zwracają uwagę klientów.

Biały, czarny, jutowy, kremowy, czerowny - to 5 kolorów DecorNet, siatki, która po prostu pięknie opowie historię Twojego produktu!
 
 
 
Dowiedz się więcej i zadzwoń.
 

GRUPA NOMAX

telefon:
+48 32 390 81 00
+48 32 390 81 01
+48 801 501 101
e-mail:
marketing@nomax.pl
www:
 
 
Czytaj także:
 

Autor: Artykuł promocyjny GRUPY NOMAX
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.