FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu


Sprzęt do rozbioru i rozładunku drobiu- producent Szlachet-Stal

AUTOMATYCZNY SYSTEM ROZŁADUNKU KONTENEROWEGO

Producenci drobiu coraz częściej zmagają się z problemem pozyskania pracowników. Największa rotacja występuje na stanowiskach obarczonych ciężką pracą fizyczną, jakimi są między innymi praca na linii przyjęcia drobiu. Z podobnym problemem zmagają się hodowcy drobiu, którzy do łapania zwierząt w kurnikach muszą zatrudniać wiele osób. W celu ułatwienia i usprawnienia pracy, w tych ciężkich sektorach, firma Szlachet-Stal wprowadziła do swojej produkcji automatyczne systemy rozładunku kontenerowego. Obecnie możemy pochwalić się kilkunastoma działającymi już systemami w Europie. Zaletą takiego systemu jest niezawodność oraz zredukowanie liczby pracowników na linii zawieszania o nawet 40%.

Dzięki modułowej konstrukcji istnieje możliwość dowolnej konfiguracji systemu i dopasowania go do najbardziej złożonych lub ciasnych pomieszczeń, co wyróżnia nas od konkurencji. Tego typu instalacje możemy zaoferować na ubojniach o wydajności od 1000-13000 szt./h (kurczak broiler)

 

 

LINIA AUTOMATYCZNEGO PATROSZENIA

Automatyzacja procesów produkcyjnych pomaga w dużym stopniu zredukować koszty oraz zminimalizować straty. W produkcji automatycznych linii patroszenia mamy wieloletnie doświadczenie. Naszą linie wyróżnia niezawodna konstrukcja oraz prostota w działaniu, co czyni je łatwymi w obsłudze. Firma Szlachet-Stal posiada w swoim asortymencie siedem typów automatów patroszących: stekownicę, rozcinarkę, patroszarkę, wolownicę, wyciągacz płuc, wyłuskiwacz szyj oraz myjkę wew-zew. Minimalna wydajność ubojowa dla automatów patroszących to 800 szt./h, natomiast maksymalna to 8000szt./h.

 

 

ATOMATYCZNA DZIELARKA DROBIU

Dzielenie drobiu to jeden z sektorów produkcyjnych, w których zatrudnia się niezliczone połacie pracowników. W celu zredukowania kosztów rozbioru kurczaka, bądź indyczki proponujemy nasz flagowy produkt, jakim jest automatyczna dzielarka drobiu. W ofercie posiadamy szeroki wachlarz możliwości konfiguracji tego urządzenia tj. cięcie skrzydła na trzy elementy, cięcie anatomiczne ćwiartki, odcięcie krzyża, cięcie udo/podudzie i wiele innych. Urządzenie jest modułowe i można je dopasować do każdego rozmiaru i kształtu pomieszczenia. Do mniejszych wydajności proponujemy dzielarkę karuzelową do wydajności 2500 szt./h, natomiast maksymalna wydajność jaką możemy uzyskać na dzielarce ramowej to 6000szt./h
 

 

       

Linia uboju drobiu- Szlachet-Stal 

telefon:+48 44 647 29 54, +48 44 647 61 74 , 

e-mail: sprzedaz@szlachetstal.pl, www: szlachetstal.pl

 


Autor: Materiał promocyjny firmy Szlachet-Stal
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.