FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Mięso dla gastronomii małopolskie Kompania Mięsna S.C. - zaopatrzenie restauracji Kraków

telefon:
+48 733 733 880
e-mail:
Bartlomiej.krawczyk@kompaniamiesna.pl

Odsłon: 566

O firmie

"KOMPANIA MIĘSNA S.C. - dystrybucja mięsa i wędlin"

 

 

 

Kompania Mięsna S.C. (dawniej Hurtownia mięsa i wędlin Krawczyk) jest firmą rodzinną zajmującą się zaopatrzeniem gastronomii od 1991 roku.

 

Obsługujemy restauracje, hotele, catering, stołówki oraz sklepy w najwyższej jakości mięso wieprzowe, wołowe, cielęce, drób, baraninę, jagnięcinę, króliki, oraz wędliny.

 

Posiadamy w naszej ofercie również drób wykwintny w postaci mięsa z kaczki i mięsa z gęsi oraz coraz popularniejszą w gastronomii wołowinę sezonowaną.

 

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić Państwu produkty o najwyższej jakości i świeżości.

 

Współpracujemy tylko z najlepszymi producentami z Polski i Europy zachowującymi najwyższe standardy mięsa.

 

Ponadto każdy nasz produkt jest sprawdzany trzy razy pod względem jakości i świeżości w naszym ciągu chłodniczym. Przy dostawie towaru, przy pakowaniu zamówienia do klienta oraz przed wysyłką samochodu.

 

Wszystkie nasze samochody posiadają specjalistyczne zabudowy oraz agregaty chłodniczo-mroźnicze odebrane i zatwierdzone przez Państwową Inspekcję Sanitarną.

 

Wielu naszych klientów współpracuje z nami latami a cenią sobie najbardziej pewność dostawy i brak obawy o problem jakości i świeżości mięsa.

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem i zapraszamy do współpracy.

 

 

 

 

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.