Masarnia, zakład mięsny zachodniopomorskie - Mięso i Wędliny ZAWROT ZOFIA - Przetwórnia mięsa - FirmyMiesne.pl portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Masarnia, zakład mięsny zachodniopomorskie - Mięso i Wędliny ZAWROT ZOFIA
Numer weterynaryjny: 32030301

telefon:
94 363 34 71
94 363 06 39
e-mail:
zawrot@onet.pl
www:

Odsłon: 27650

Przetwórnia mięsa

Masarnia Mięso i Wędliny Zofia Zawrot powstała w 1992 roku (województwo zachodniopomorskie).

Zatrudniała wówczas wraz z właścicielem 4 osoby. Produkcja od początku nastawiona była na potrzeby i smak lokalnych odbiorców.

Pierwsze lata działalności firmy związane były z małą masarnią dzierżawioną od Spółdzielni Mleczarskiej ze Szczecinka. Firma posiadała wówczas jeden sklep i jeden samochód.


W 2000 roku firma posiadała 3 sklepy firmowe i trzy samochody dostawcze, a zakład mięsny na dwa lata został przeniesiony z Drawska Pomorskiego do Łobza.

Zatrudnionych w tym czasie było 30 osób. Jednocześnie w Drawsku Pom. powstała hurtownia firmowa.


Zakupiony został obiekt przy ulicy Starogrodzkiej w Drawsku Pom., który po remoncie spełnia funkcję hali produkcyjnej, hurtowni oraz głównej siedziby firmy.


Dziś przetwórnia mięsa posiada 11 sklepów firmowych, a liczba zatrudnionych osób wzrosła do 68 pracowników firmy.


Towar dowożony jest, zarówno do własnych sklepów, jak i do odbiorców z zewnątrz, sześcioma nowoczesnymi wyposażonymi w urządzenia chłodzące samochodami.


W maju 2005 roku firma wdrożyła system zarządzania jakością HACCP.


Maszyny wykorzystywane w produkcji, to wysokiej klasy sprzęt specjalistyczny firm takich jak: HANDMAN, METALBUD, SPOMASZ, MAJA, PEKMONT.

 

 

Czytaj także:

 

 

Kiełbasa myśliwska i Smalec firmowy z zachodniopomorskiego nagrodzone przez ekspertów

 

 

 

 

 
 

Karkówka pieczona domowa, boczek pieczony - wędliny pieczone firmy Zawrot

 

 

 

 

 
 

 

Wędliny, wędzonki, kiełbasy regionalne- Mięso i Wędliny Zofia Zawrot 20 lat na rynku- zachodniopomorskie

 

 

 

 

 

 

 

Nowe sklepy firmowe - Mięso i wędliny Zofia Zawrot

 

 

 

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.