FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

Producent wędlin lubelskie WIKTOR HAŁASA Zakład Przetwórstwa Mięsnego
Numer weterynaryjny: 06180205

telefon:
(84) 6654457
e-mail:
kunkiah@wp.pl
www:

Odsłon: 11061

Informacje o firmie

Zakład Przetwórstwa Mięsnego Wiktor Hałasa to przedsiębiorstwo produkujące doskonałe wyroby wędliniarskie. Zakład wyposażony w ubojnię, rozbiór mięsa i masarnię prowadzi produkcję od 1993 roku. Właściciel firmy dba o każdy element przedsiębiorstwa począwszy od pozyskania tuczników, aż po dostawę wędlin do lady sklepowej zapewniając klientom produkty najlepszej jakości. Półtusze wieprzowe pochodzą z własnego uboju i stanowią bazę do produkcji wędlin. Tuczniki pozyskiwane są od okolicznych rolników, co oznacza, że surowiec użyty do produkcji jest naturalnym produktem polskim.

Wprowadzony od 2006 roku system HACCP zapewnia bezpieczeństwo wytwarzanej  żywności i stosowanie zasad higienicznych podczas produkcji.

Kilkunastoletnie doświadczenie zaowocowało bogata ofertą wyrobów oraz doskonałym smakiem wędlin. W ofercie firmy dostępnych jest około pięćdziesiąt asortymentów wędlin a wśród nich wędzonki, kiełbasy cienkie, mielonki, salcesony,  parówki.

Najbardziej rozpoznawalnym produktem zakładu jest:

Kresowiak

Bałabuch

Boczek pieczony

Polędwica pieczona

Karczek pieczony

Szynka pieczona

Kiełbasa wiejska sucha,

Kiełbasa swojska,

Rolada boczkowa,

Kiełbasa weselna,

Kiełbasa chrzanowa,

Kiełbasa pieczona,

Kiełbasa szynkowa,

Kiełbasa żywiecka,

Mortadela a także bardzo popularna Kiełbasa zwyczajna i podwawelska.

W trosce o wymagających klientów wytwarzane są produkty tradycyjne pod marką „Wędliny domowe”. Należą do nich: Szynka domowa, Boczek domowy, Polędwica domowa oraz Baleron domowy. Do produkcji wędlin używane są naturalne przyprawy typu pieprz, sól, czosnek, liść laurowy a wędzenie odbywa się w sposób tradycyjny w wędzarni opalanej drewnem.

Firma zaopatruje również „Stoły wiejskie” podczas imprez okolicznościowych w restauracjach, domach weselnych oraz przyjmuje zamówienia na wyroby okolicznościowe takie jak udziec pieczony czy prosię pieczone.

Produkty z Zakładu Mięsnego Hałasa zakupicie Państwo w Tomaszowie Lubelskim na ul. Łaszczowickiej 1 oraz w miejscowości Susiec ul. Kolejowa 4 a także na terenie powiatu Tomaszowa Lubelskiego oraz Zamościa.

Szczegółowe informacje uzyskacie Państwo pod numerem (84) 665-44-57.

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.