PV Projekt - Instalacje Fotowoltaiczne małopolskie, śląskie - O NAS - FirmyMiesne.pl portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie
FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polscei na świecie
Portal o rynku mięsa i wędlin
[zamknij] Szanowni Państwo, informujemy iż Translator Google może zniekształcać oryginalny tekst i powodować błędy komunikacyjne. W przypadku pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod numerem tel. 694 760 702 lub mailowo biuro@firmymiesne.pl

Partner główny portalu

PV Projekt - Instalacje Fotowoltaiczne małopolskie, śląskie

telefon:
531 183 777
790 201 139
e-mail:
biuro@pvprojekt.com.pl

Odsłon: 2202

O NAS

 

W PV Projekt specjalizujemy się w kompleksowej i profesjonalnej realizacji instalacji fotowoltaicznych. Nasze działania opieramy przede wszystkim na analizowaniu potrzeb klienta oraz doborze parametrów instalacji w taki sposób, aby zaproponowane przez nas rozwiązania były jak najbardziej dopasowane do warunków w jakich będą wykorzystywane.

Oferujemy realizację instalacji od A do Z. Na podstawie bezpłatnego audytu analizujemy potrzeby oraz możliwości lokalizacji, opracowujemy koncepcję rozwiązań, zajmujemy się sprawami formalnymi w zakreie wdrożnia instalacji, realizujemy dostawę oraz montaż wszystkich urządzeń, wykonujemy zgłoszenia do zarządcy sieci, dzięki temu oszczędzasz swój czas i masz pewność, że wszystkie formalności będą zrealizowane prawidłowo i w jak najkrótszym terminie. 

Obecnie działania firmy skupiają się na realizacji instalacji głównie w południowej części Polski, w szczególności w województwach śląskim, małopolskim, mazowieckim, podkarpackim oraz świętokrzyskim, jednak nie wykluczamy realizacji projektów poza tym terenem.

WAŻNE

Wszystkie nasze instalacje przygotowywane są w oparciu o sprzęt renomowanych producentów w tym uwzględnianych w rankingu TIER 1 firmy Bloomberg New Energy Finance

 

 

 

 

 

FirmyMiesne - portal informacyjno - handlowy o rynku mięsa i wędlin w Polsce i na świecie

Drogi Użytkowniku!

Wchodząc na stronę portalu FirmyMiesne.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i dane dotyczące aktywności lub urządzeń użytkownika. Przetwarzamy Twoje dane także w przypadku gdy: rejestrujesz się na portalu FirmyMiesne.pl, chcesz dodać ogłoszenie do Giełdy Mięsnej lub chcesz zamówić usługi online. W przypadku gdy dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, są traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administrator danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania znajdziesz w Polityce Prywatności klikając tutaj. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo do poprawienia danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych, przeniesienia danych. Szanujemy Twoja decyzję. Jeśli masz zastrzeżenia w tej kwestii wyślij nam informację na adres biuro@firmymiesne.pl

Proszę kliknij w przycisk "PRZECHODZĘ DO SERWISU" lub na symbol "X" w górnym rogu tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług portalu FirmyMiesne.pl, w tym ze stron internetowych i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "komputerowej", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach Cookiem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.